Napisz do nas

Wentylacja Kraków

Istotnym elementem każdego budynku jest odpowiednia wentylacja. Ma ona wpływ na na przebywające w nim osoby, a także na stan techniczny budynków. Konsekwencją nieprawidłowej wentylacji w pomieszczeniu jest przykry zapach, wilgoć, grzyb, a także pleśń. Dlatego WASO KLIM zadba o Państwa komfort psychiczny i zdrowie, oferując szeroką gamę asortymentu i korzystając z produktów tylko sprawdzonych producentów. Należą do nich: LG, Mitsubishi oraz Sinclair. Firma oferuje systemy do domu, biura, supermarketów a także serwerowni. WASO KLIM posiada kadrę fachowych doradców, którzy dla Państwa przeprowadzą pomiar, montaż i serwis systemu wentylacyjnego. Kompleksowa obsługa, w tym montaż, odbywa się w zgodzie z wymogami BHP i zachowaniem standardów jakości. Nasi pracownicy działają na terenie Krakowa i pobliskich okolic. Serdecznie zapraszamy!
Miejsca, gdzie przebywają ludzie powinny być wyposażone w profesjonalny system wentylacyjny. WASO KLIM oferuje Państwu profesjonalną usługę od pomiarów, aż do montażu systemu. Nasi pracownicy oferują bezpłatne doradztwo w dogodnym dla Państwa terminie. Spotkanie ma na celu uzyskanie dokładnych pomiarów, aby móc dobrać odpowiednią moc wentylatora do pomieszczenia. W trakcie spotkania nasz pracownik odpowie Państwu na wszystkie pytania i dodatkowo sporządzi darmową wycenę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Oferta WASO KLIM jest zgodna nowoczesnymi technologiami, które przyczyniają się do wpływu na nasze samopoczucie. W ofercie firma ma wentylację grawitacyjną, mechaniczną oraz systemy oddymiające. Wszystkie wymienione systemy wentylacyjne mają inny sposób funkcjonowania. Grawitacyjna to po prostu wentylacja naturalna, nie wymaga zakupu centrali wentylacyjnej i może działać bez konieczności zużywania prądu. To bardzo dobry wybór dla domu i małego biura. W przypadku wentylacji mechanicznej konieczny jest zakup centrali wentylacyjnej. Jest skierowana do większych pomieszczeń, gdzie wentylacja jest potrzebna przez cały rok i nie może nas zawieźć, na przykład w serwerowni czy restauracji. Ostatnim innowacyjnym rozwiązaniem, które oferuje WASO KLIM to systemy oddymiające. To doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, gdzie jest duże ryzyko wystąpienia pożaru. Odpowiednio dobrany system wentylacyjny gwarantuje prawidłową rotację powietrza w pomieszczeniu, dlatego pracownicy zachęcają Państwa do skorzystania z bezpłatnego doradztwa, które może bardzo dużo wnieść do pomiaru i późniejszego montażu. WASO KLIM zapewnia Państwu serwis oraz regularny przegląd urządzenia. Nasi pracownicy działają na terenie Krakowa i pobliskich okolic. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (38)

Jakie korzyści oferuje nam WASO KLIM?

 • Ekspresowe reagowanie na awaria i ewentualne naprawy,
 • Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
 • Darmowe doradztwo,
 • Bezpłatna wycena projektu,
 • Dyspozycyjność pracowników przez 24h,
 • Wsparcie telefoniczne i porady ekspertów,
 • Serwisowanie w tym czyszczenie, dezynfekcja, odgrzybianie, pomiary wydajności i test pracy urządzenia,
 • Sprawdzenie drożności,
 • Oferta jest sporządzona indywidualnie,
 • Gwarantujemy urządzenia od sprawdzonych producentów: LG, Mitsubishi i Sinclair,
 • Demontaż starych urządzeń.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *