Napisz do nas

Wentylacja Olkusz

Wentylacja to nowoczesne rozwiązanie, które zakupią Państwo w WASO KLIM w bardzo konkurencyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie i niezbędna, cenna wiedza pozwalają firmie zaproponować Państwu urządzenia od jednych z najchętniej wybieranych na świecie marek, które są również naszymi oficjalnymi partnerami. Klientom z Olkusza i pobliskich miejscowości dostarczamy wysokiej jakości wentylację grawitacyjną i mechaniczną, która odpowiada za wymianę powietrza i podnoszenie komfortu przebywania w danej przestrzenii. Przygotowana oferta obejmuje również nowoczesne systemy oddymiające dedykowane np. halom produkcyjnym i innym obiektom. WASO KLIM zapewnia również fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji w Olkuszu i okolicach, przeprowadzany przez zespół wykwalifikowanych specjalistów.
Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji. Przygotowana oferta obejmuje między innymi usługę bezpłatnego doradztwa, czyli konsultacji z jednym z pracowników firmy, w trakcie której mogą Państwo poznać odpowiedzi na nurtujące pytania i zasięgnąć opinii eksperta z branży bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Co więcej, przed rozpoczęciem prac dokonujemy także darmowej wyceny ich realizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Do usłyszenia!
W WASO KLIM zapewniamy fachowy montaż wentylacji na terenie Olkusza, który odbywa się po wcześniejszym dokonaniu odpowiednich pomiarów i wyborze jednostki dopasowanej do specyfiki danego pomieszczenia. Zespół profesjonalistów posiada odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje oraz przeprowadza wszystkie prace zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji, dzięki któremu poznają Państwo stan techniczny systemu i zadbają o jego niezawodną pracę.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

wentylacja (5)

Firma WASO KLIM zapewnia:

  • bezpłatne doradztwo i wycenę,
  • konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów wentylacji,
  • profesjonalny montaż,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • rzetelne i indywidualne podejście.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *