Napisz do nas

Wentylacja Trzebinia

Wentylacja polega na zapewnieniu pomieszczeniom odpowiedniej cyrkulacji powietrza i jego wymianie pomiędzy wnętrzem budynku a obszarem na zewnątrz. Dzięki temu przestrzenie są komfortowe w użytkowaniu, nawet dla alergików i osób z astmą, nie wpływają negatywnie na samopoczucie i nie odbijają się na ludzkim zdrowiu. W bogatej ofercie firmy WASO KLIM znalazły się propozycje od jednych z najpopularniejszych producentów na świecie, między innymi LG, Sinclair i Mitsubishi, których katalogi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Asortyment obejmuje wentylację mechaniczną i grawitacyjną, czyli naturalną, a także nowoczesne i zapewniające bezpieczeństwo systemy oddymiające w konkurencyjnych cenach. WASO KLIM specjalizuje się również w montażu i serwisie wentylacji na terenie Trzebini i pobliskich miejscowości.
Bogata oferta firmy WASO KLIM obejmuje profesjonalne i bezpłatne doradztwo z zakresu systemów wentylacji dedykowane wszystkim klientom z Trzebini i okolic. Zespół wykwalifikowanych konsultantów udzieli Państwu pomocy w doborze właściwego rozwiązania dopasowanego do konkretnej przestrzeni i odpowie na wszystkie pytania. Na Państwa życzenie dokonujemy także darmowej wyceny zakupu i montażu wentylacji jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!
Montaż wentylacji dostępny w ofercie WASO KLIM to usługa świadczona z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Zespół fachowców w dogodnym dla Państwa terminie przeprowadzi instalację systemu. Zapewniamy także sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jednostek.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Korzystając z usług WASO KLIM, zyskują Państwo:

  • darmowe doradztwo i wycenę,
  • profesjonalną obsługę potwierdzoną licznymi certyfikatami,
  • fachowy montaż i serwis wentylacji,
  • konkurencyjne ceny nowoczesnych rozwiązań.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *