Napisz do nas

Jeżeli szukają Państwo w pełni profesjonalnej, a jednocześnie taniej firmy zajmującej się montażem i serwisem klimatyzacji w Aleksandrowie Łódzkim – doskonale Państwo trafili!. Nasze przedsiębiorstwo WASO KLIM działa na rynku nieprzerwanie od 2006 roku, świadcząc najwyższej jakości usługi, zarówno dla osób prywatnych, jak i biur, serwerowni czy obiektów użyteczności publicznej. Do oficjalnych partnerów firmy zaliczyć można takie wiodące na rynku marki, jak chociażby Mitsubishi, LG Heavy czy Sinclair. Decydując się na skorzystanie z naszej klimatyzacji domowej, mogą mieć Państwo pewność, że posłuży ona przez długi czas, a jej codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób pełni profesjonalnie.

Klimatyzacja WASO KLIM Aleksandrów Łódzki – serwis, montaż, przeglądy

Montowane przez nas w mieszkaniach, biurach czy serwerowniach to produkty najwyższej jakości. Pierwszym etapem naszych działań jest dokładne określenie potrzeb danego klienta i dopasowanie produktu do specyfiki danego obiektu. W ofercie naszej firmy można znaleźć między innymi klimatyzację kasetową, kanałową oraz ścienną typu split. Montaż klimatyzacji w Aleksandrowie Łódzkim i okolicach przeprowadzamy w pełni profesjonalnie, zwracając uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zakres działań naszej firmy obejmuje również serwis klimatyzacji na terenie Aleksandrowa Łódzkiego. Dzięki temu, jeżeli Państwa sprzęt ulegnie uszkodzeniu, nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu w jego naprawie. Oferujemy równieżą usługi z zakresu regularnych przeglądów klimatyzacji domowej i biurowej. Dzięki temu mogą Państwo przez długi czas cieszyć się z zamontowanego systemu, bez obaw o usterki czy ewentualne uchybienia. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie