Napisz do nas

Z roku na rok coraz więcej osób prywatnych oraz właścicieli biur czy serwerowni decyduje się na montaż klimatyzacji w Andrychowie i okolicach. Trudno się temu dziwić – to sprawdzony sposób na zagwarantowanie sobie komfortu cieplnego przez okrągły rok. Firmą z regionu specjalizującą się w tego typu usługach jest WASO KLIM. Montażem klimatyzacji w mieszkaniach oraz wszelkiego rodzaju firmach i obiektach użyteczności publicznej zajmujemy się nieprzerwanie od 2006 roku. Posiadamy grono stałych klientów, które stale się powiększa. Osoby, które zdecydowały się na naszą klimatyzację, podkreślają, że usługi naszej firmy są zarówno tanie, jak i w pełni rzetelne oraz terminowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Klimatyzacja WASO KLIM Andrychów – serwis, montaż, przeglądy

Zakres działań naszej firmy obejmuje między innymi montaż klimatyzacji do biura. Serdecznie zachęcamy do umówienia się na bezpłatne spotkanie, podczas którego nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze rozwiązania, które będzie w 100% dopasowane do Waszych potrzeb Darmowa jest również wykonywana przez nas wycena realizacji poszczególnych etapów prac. Oferowane przez nas w Andrychowie klimatyzacje są zarówno w pełni funkcjonalne, jak i energooszczędne.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Przed rozpoczęciem montażu klimatyzacji domowej czy biurowej, w pierwszej kolejności określamy specyfikę danego budynku i dobieramy rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w danych okolicznościach. Zakres usług firmy WASO KLIM jest jednak znacznie szerszy – oferujemy również serwis klimatyzacji na terenie Andrychowa i okolic oraz regularne przeglądy. Najwyższym potwierdzeniem jakości wykonywanych przez nas usług mogą być liczne certyfikaty uzyskane przez pracowników naszej firmy. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie