Napisz do nas

  Jednostki klimatyzacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród klientów biznesowych, ale także indywidualnych, którzy chcieliby zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania przestrzeni. W ofercie firmy WASO KLIM znajdziesz nowoczesną, niezawodną i tanią klimatyzację w Będzinie, wyprodukowaną przez renomowane marki. Wśród nich nie zabrakło między innymi Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair, czyli producentów, którzy od wielu lat cieszą się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i specjalistów z branży. Funkcjonalne i energooszczędne systemy obejmują klimatyzację kanałową, kasetową i ścienną typu split oraz multisplit, które montujemy w mieszkaniach i biurach na terenie Będzina. Oprócz fachowej instalacji w WASO KLIM oferujemy także serwis i regularne przeglądy jednostek.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Będzin – serwis, montaż, przeglądy

  Klimatyzacja domowa i do biura to funkcjonalny sposób na podwyższenie codziennego komfortu i zadbanie o jakość powietrza w powietrzu. Wszystko to oczywiście w przystępnej cenie. Aby jednak spełniała swoją funkcję, należy przeprowadzić fachowy dobór jednostki. Specjaliści WASO KLIM z chęcią doradzą, która klimatyzacja dostępna w Będzinie sprawdzi się najlepiej w danym wnętrzu, i przeprowadzą bezpłatną wycenę realizacji prac.

  W WASO KLIM oferujemy także profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji w Będzinie i okolicach. Zespół odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, po przeprowadzeniu wcześniejszych pomiarów, zainstaluje wybraną jednostkę, zachowując pełne bezpieczeństwo i dbając o komfort osób, które przebywają w pomieszczeniu. Zachęcamy także do skorzystania z regularnego przeglądu systemów, dzięki którym klimatyzacja służyć Ci będzie przez wiele lat. Działamy również w innych miejscowościach na terenie Śląska. Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Chorzowie i innych okolicznych miejscowościach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Klimatyzacja od WASO KLIM w Będzinie i okolicy

  Szukają Państwo sprawdzonej firmy, która zajmie się kompleksowo wszystkimi czynnościami związanymi z klimatyzacją – od jej doboru, przez montaż i serwis? Dobrze Państwo trafili! Zachęcamy do współpracy z WASO KLIM. Dzięki temu zyskają Państwo:

  • konkurencyjne ceny klimatyzacji w Będzinie,
  • dostęp do systemów klimatyzacji znanych i renomowanych producentów,
  • bezpłatne doradztwo oraz wycena,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • fachowy montaż, regularne przeglądy.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii