Napisz do nas

  Jednostki klimatyzacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród klientów biznesowych, ale także indywidualnych, którzy chcieliby zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania przestrzeni. W ofercie firmy WASO KLIM znajdziesz nowoczesną, niezawodną i tanią klimatyzację dostępną w Będzinie, wyprodukowaną przez renomowane marki. Wśród nich nie zabrakło między innymi Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair, czyli producentów, którzy od wielu lat cieszą się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i specjalistów z branży. Funkcjonalne i energooszczędne systemy obejmują klimatyzację kanałową, kasetową i ścienną typu split, które montujemy w mieszkaniach i biurach na terenie Będzina. Oprócz fachowej instalacji w WASO KLIM oferujemy także serwis i regularne przeglądy jednostek.

  Klimatyzacja WASO KLIM Będzin – serwis, montaż, przeglądy

  Klimatyzacja domowa i do biura w mieście Będzin to funkcjonalny sposób na podwyższenie codziennego komfortu i zadbanie o jakość powietrza w powietrzu, a wszystko za przystępną cenę. Aby jednak zamontowana jednostka mogła spełniać swoje zadania, niezbędny jest wybór odpowiedniego rodzaju. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie właściwego systemu, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Specjaliści WASO KLIM z chęcią doradzą, która klimatyzacja dostępna w Będzinie sprawdzi się najlepiej w danym wnętrzu, i przeprowadzą bezpłatną wycenę realizacji prac.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  W WASO KLIM oferujemy także profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji na terenie Będzina i okolic. Zespół odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, po przeprowadzeniu wcześniejszych pomiarów, zainstaluje wybraną jednostkę, zachowując pełne bezpieczeństwo i dbając o komfort osób, które przebywają w pomieszczeniu. Zachęcamy także do skorzystania z regularnego przeglądu systemów, dzięki którym klimatyzacja służyć Ci będzie przez wiele lat. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii