Napisz do nas

Jednostki klimatyzacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród klientów biznesowych, ale także indywidualnych, którzy chcieliby zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania przestrzeni. W ofercie firmy WASO KLIM znajdziesz nowoczesną, niezawodną i tanią klimatyzację dostępną w Będzinie, wyprodukowaną przez renomowane marki. Wśród nich nie zabrakło między innymi Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair, czyli producentów, którzy od wielu lat cieszą się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i specjalistów z branży. Funkcjonalne i energooszczędne systemy obejmują klimatyzację kanałową, kasetową i ścienną typu split, które montujemy w mieszkaniach i biurach na terenie Będzina. Oprócz fachowej instalacji w WASO KLIM oferujemy także serwis i regularne przeglądy jednostek.

Klimatyzacja WASO KLIM Będzin – serwis, montaż, przeglądy

Klimatyzacja domowa i do biura w mieście Będzin to funkcjonalny sposób na podwyższenie codziennego komfortu i zadbanie o jakość powietrza w powietrzu, a wszystko za przystępną cenę. Aby jednak zamontowana jednostka mogła spełniać swoje zadania, niezbędny jest wybór odpowiedniego rodzaju. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie właściwego systemu, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Specjaliści WASO KLIM z chęcią doradzą, która klimatyzacja dostępna w Będzinie sprawdzi się najlepiej w danym wnętrzu, i przeprowadzą bezpłatną wycenę realizacji prac.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

W WASO KLIM oferujemy także profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji na terenie Będzina i okolic. Zespół odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, po przeprowadzeniu wcześniejszych pomiarów, zainstaluje wybraną jednostkę, zachowując pełne bezpieczeństwo i dbając o komfort osób, które przebywają w pomieszczeniu. Zachęcamy także do skorzystania z regularnego przeglądu systemów, dzięki którym klimatyzacja służyć Ci będzie przez wiele lat. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii