Napisz do nas

Jeszcze do niedawna klimatyzacja wielu osobom kojarzyła się z produktem luksusowym, przeznaczonym wyłącznie dla wybranych. Dostępne obecnie na rynku klimatyzatory zużywają aż 30% mniej energii od swoich poprzedników, dzięki czemu tego typu urządzenia spotkać można w coraz większej ilości polskich domów. Jeżeli chcą Państwo kupić wysokiej jakości klimatyzację w przystępnej cenie, w mieście jakim jest Bielawa, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy WASO KLIM. W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo klimatyzację ścienną typu slip, kasetową oraz kanałową. Oficjalnymi partnerami naszego przedsiębiorstwa są takie renomowane marki, jak chociażby Siclair, LG czy Mitsubishi Heavy, dzięki czemu decydując się na nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność, że wybrane produkty będą w pełni niezawodne i posłużą Państwu przez długie lata.

Klimatyzacja WASO KLIM Bielawa – serwis, montaż, przeglądy

Potwierdzeniem najwyższej jakości klimatyzacji biurowej czy domowej są liczne certyfikaty uzyskane przez zatrudnionych przez nas pracowników podczas różnego rodzaju renomowanych szkoleń z zakresu zarówno systemów klimatyzacyjnych, jak i wentylacyjnych, rekuperacyjnych oraz pomp cieplnych. Zatrudniamy wyłącznie osoby rzetelnie, z doświadczeniem, dla których montaż klimatyzacji w Bielawie i okolicach jest czystą przyjemnością.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zakres działań naszej firmy obejmuje między innymi montaż najwyższej jakości klimatyzacji domowej, biurowej czy do serwerów i różnego rodzaju obiektów – takich jak restauracje, hotele, szkoły czy szpitale. Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem oraz przeglądami, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że zakupiona przez Państwa klimatyzacja posłuży przez wiele lat, a jej codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie