Napisz do nas

  Poszukują Państwo firmy, która kompleksowo zajmuje się klimatyzacją w Bielsko Białej? WASO KLIM zajmuje się świadczeniem różnego rodzaju usług klimatyzacyjnych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapewniamy Państwu bezpłatny dobór urządzeń oraz wycenę, dzięki której możliwe będzie oszacowania kosztów – zarówno zakupu urządzenia, jak i jego montażu. W naszej ofercie znajdują się systemy klimatyzacyjne znanych i uznanych producentów, takich jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasza ekipa jak najszybciej przygotuje wycenę oraz dobór. Po ustaleniu warunków współpracy przystąpimy do prac instalacyjnych. Już po krótkim czasie będą mogli Państwo doświadczyć wszystkich korzyści, jakie oferuje system klimatyzacji.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Montaż klimatyzacji w Bielsko-Białej

  WASO KLIM to nie tylko dobór i sprzedaż systemów klimatyzacyjnych. Zapewniamy również rzetelny i profesjonalny montaż klimatyzacji w Bielsko-Białej. Stale podnosimy nasze kompetencje, aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość usług. Profesjonalni fachowcy z WASO KLIM czuwają nad tym, aby instalowane urządzenia zapewniały bezawaryjną pracę przez wiele lat. Naszym klientom oferujemy klimatyzację biurową, ale również domową. Bez względu na to, czy zlecą nam Państwo montaż klimatyzacji ściennej w mieszkaniu, czy może sufitowej w pomieszczeniu biurowym – poradzimy sobie z każdym zadaniem.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  klimatyzator

  Serwis i przegląd klimatyzacji

  Jeśli posiadają już Państwo klimatyzator, ale nie chłodzi on lub chłodzi bardzo słabo, możemy zaproponować profesjonalny serwis klimatyzacji w Bielsko-Białej. Nasi pracownicy dokonają szczegółowych oględzin urządzenia, a po wykryciu przyczyny jego nieprawidłowej pracy postarają się możliwie najszybciej usunąć awarię. By przeciwdziałać usterkom, zachęcamy do regularnego przeglądu klimatyzacji, czyli przynajmniej dwa razy w roku – przed oraz po sezonie letnim. Nasz specjalista sprawdzi szczelność połączeń, oceni stan klimatyzatora, w tym czystość filtrów, przejrzy przewody klimatyzacyjne i wyczyści je, a w razie potrzeby dokona dezynfekcji urządzenia, by zatrzymać rozwój drobnoustrojów i grzybów. Dzięki systematycznym przeglądom klimatyzator będzie mógł być eksploatowany przez dłuższy czas.

  Współpraca z WASO KLIM w Bielsko-Białej

  Jesteśmy obecni na śląskim rynku klimatyzacji już niemal dwadzieścia lat. Przez cały ten czas udało nam się zrealizować wiele doborów, montaży i serwisów klimy zarówno u klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Każdego dnia WASO KLIM zapewnia nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu udało nam się zdobyć duże grono zadowolonych klientów. Dlaczego i Państwo powinni nam zaufać?

  • konkurencyjna cena klimatyzacji w Bielsko-Białej,
  • bogate doświadczenie na rynku,
  • zespół wykwalifikowanych pracowników: doradców technicznych, monterów, serwisantów,
  • nowoczesne urządzenia od renomowanych marek,
  • kompleksowa obsługa od doboru przez montaż i przeglądy,
  • każde zlecenie realizujemy z największą starannością i rzetelnością.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług WASO KLIM. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące systemów klimatyzacji, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 7 opinii

  Joanna

  Pełen profesjonalizm!

  Kornel

  Wszystko załatwione i wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo solidna i godna polecenia firma!

  Oliwier

  Zamówiłem usługi Waso Klim do naszej firmy. Szybko udało się ustalić wszystkie szczegóły i w umówionym terminie przyszła ekipa do montażu. Widać było, że świetnie znają się na swojej pracy i w pozytywnych nastrojach podeszli do naszej współpracy. Klimatyzatory zostały zamontowane zgodnie z ustaleniami, a co najważniejsze ekipa dokładnie po sobie posprzątała, nie zostawiając śladu swojej obecności, poza świetnie działającą klimatyzacją!

  Zofia

  Polecam usługi Waso Klim! Doskonale widać, że wiedzą, co robią. I robią to naprawdę dobrze!

  Marianna

  Panowie, którzy przyszli zainstalować klimatyzację byli bardzo konkretni i dokładni. W dodatku wyjaśnili mi wszystko bardzo jasno, dzięki czemu nie musiałam już korzystać z instrukcji obsługi.

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »