Napisz do nas

WASO KLIM zajmuje się świadczeniem różnego rodzaju usług klimatyzacyjnych dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jeśli nie mają jeszcze Państwo klimatyzatora w swoim mieszkaniu czy biurze, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu klimatyzacji. Nasi specjaliści pojawią się we wskazanym przez Państwa miejscu, zaproponują odpowiedni typ urządzenia klimatyzacyjnego od jednego z uznanych producentów, takich jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung, a następnie dokonają wyceny. Po ustaleniu warunków współpracy przystąpimy do prac instalacyjnych. Już po krótkim czasie będą mogli Państwo doświadczyć wszystkich korzyści, jakie oferuje system klimatyzacji.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Serwis i przegląd klimatyzacji

Jeśli posiadają już Państwo klimatyzator, ale nie chłodzi on lub chłodzi bardzo słabo, możemy zaproponować profesjonalny serwis klimatyzacji. Nasi pracownicy dokonają szczegółowych oględzin urządzenia, a po wykryciu przyczyny jego nieprawidłowej pracy postarają się możliwie najszybciej usunąć awarię. By przeciwdziałać usterkom, zachęcamy do regularnego przeglądu klimatyzacji, czyli przynajmniej dwa razy w roku – przed oraz po sezonie letnim. Nasz specjalista sprawdzi szczelność połączeń, oceni stan klimatyzatora, w tym czystość filtrów, przejrzy przewody klimatyzacyjne i wyczyści je, a w razie potrzeby dokona dezynfekcji urządzenia, by zatrzymać rozwój drobnoustrojów i grzybów. Dzięki systematycznym przeglądom klimatyzator będzie mógł być eksploatowany przez dłuższy czas.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług WASO KLIM. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące systemów klimatyzacji, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

klimatyzator

Odpowiedni montaż i instalacja klimatyzacji zapewnia prawidłowe działanie urządzeń na długie lata. Podobnie działa ich przegląd i serwis, dzięki którym można dokładnie sprawdzić każdy z elementów jednostki i przeprowadzić ewentualną konserwację. Każdego dnia WASO KLIM zapewnia mieszkańcom Bielska-Białej nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu udało nam się zdobyć duże grono zadowolonych klientów. Dlaczego i Państwo powinni nam zaufać?

  • W WASO KLIM stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług,
  • Posiadamy nowoczesne urządzenia od renomowanych marek w konkurencyjnych cenach,
  • Powierzone zadania realizujemy z największą starannością i rzetelnością.

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
katalogi klimatyzatorów
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 7 opinii

Joanna

Pełen profesjonalizm!

Kornel

Wszystko załatwione i wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo solidna i godna polecenia firma!

Oliwier

Zamówiłem usługi Waso Klim do naszej firmy. Szybko udało się ustalić wszystkie szczegóły i w umówionym terminie przyszła ekipa do montażu. Widać było, że świetnie znają się na swojej pracy i w pozytywnych nastrojach podeszli do naszej współpracy. Klimatyzatory zostały zamontowane zgodnie z ustaleniami, a co najważniejsze ekipa dokładnie po sobie posprzątała, nie zostawiając śladu swojej obecności, poza świetnie działającą klimatyzacją!

Zofia

Polecam usługi Waso Klim! Doskonale widać, że wiedzą, co robią. I robią to naprawdę dobrze!

Marianna

Panowie, którzy przyszli zainstalować klimatyzację byli bardzo konkretni i dokładni. W dodatku wyjaśnili mi wszystko bardzo jasno, dzięki czemu nie musiałam już korzystać z instrukcji obsługi.

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»