Napisz do nas

W WASO KLIM specjalizujemy się w dobieraniu odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych oraz ich właściwej mocy chłodniczej dopasowanych do specyfiki danego pomieszczenia lub całego budynku.

Klimatyzacja WASO KLIM Bielsko-Biała – serwis, montaż, przeglądy

Dostarczamy nowoczesne urządzenia mieszkańcom Bielska-Białej, wśród których nie zabrakło zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo klimatyzację kasetową, ścienną typu split i kanałową dedykowaną domom, biurom, obiektom i serwerowniom, pochodzącą prosto od naszych partnerów, będących renomowanymi producentami urządzeń. Współpracujemy z takimi markami jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalne i niezawodne rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo oferujemy montaż, przegląd i serwis urządzeń na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości.
Wybór odpowiedniej klimatyzacji jest kluczowy. Dopasowanie parametrów urządzenia, w tym mocy chłodniczej, do specyfiki danego pomieszczenia umożliwia uniknięcie częstych awarii sprzętu i podwyższonych rachunków za energię.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Właśnie dlatego w firmie WASO KLIM możemy zaoferować Państwu darmowe, profesjonalne doradztwo z zakresu systemów klimatyzacyjnych oraz bezpłatną wycenę realizacji zlecenia. W przypadku zainteresowania ofertą lub chęci poznania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

klimatyzator

Odpowiedni montaż i instalacja klimatyzacji zapewnia prawidłowe działanie urządzeń na długie lata. Podobnie działa ich przegląd i serwis, dzięki którym można dokładnie sprawdzić każdy z elementów jednostki i przeprowadzić ewentualną konserwację. Każdego dnia WASO KLIM zapewnia mieszkańcom Bielska-Białej nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu udało nam się zdobyć duże grono zadowolonych klientów. Dlaczego i Państwo powinni nam zaufać?

  • W WASO KLIM stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług,
  • Posiadamy nowoczesne urządzenia od renomowanych marek w konkurencyjnych cenach,
  • Powierzone zadania realizujemy z największą starannością i rzetelnością.

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
katalogi klimatyzatorów
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 7 opinii

Joanna

Pełen profesjonalizm!

Kornel

Wszystko załatwione i wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo solidna i godna polecenia firma!

Oliwier

Zamówiłem usługi Waso Klim do naszej firmy. Szybko udało się ustalić wszystkie szczegóły i w umówionym terminie przyszła ekipa do montażu. Widać było, że świetnie znają się na swojej pracy i w pozytywnych nastrojach podeszli do naszej współpracy. Klimatyzatory zostały zamontowane zgodnie z ustaleniami, a co najważniejsze ekipa dokładnie po sobie posprzątała, nie zostawiając śladu swojej obecności, poza świetnie działającą klimatyzacją!

Zofia

Polecam usługi Waso Klim! Doskonale widać, że wiedzą, co robią. I robią to naprawdę dobrze!

Marianna

Panowie, którzy przyszli zainstalować klimatyzację byli bardzo konkretni i dokładni. W dodatku wyjaśnili mi wszystko bardzo jasno, dzięki czemu nie musiałam już korzystać z instrukcji obsługi.

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»