Napisz do nas

W ofercie WASO KLIM czekają na Ciebie nowoczesne, a w dodatku tanie systemy klimatyzacji dostępne w Bieruniu w atrakcyjnych cenach. Funkcjonalne i energooszczędne jednostki, sygnowane logo takich marek jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy są polecane zarówno do domów, jak i budynków biurowych. Równie doskonale sprawdzą się w obiektach handlowych, magazynowych, a nawet serwerowniach. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować bogaty wybór systemów, takich jak montowane w mieszkaniach klimatyzacje kasetowe, kanałowe i ścienne typu split. Jednak na sprzedaży nasze działania się nie kończą – w WASO KLIM specjalizujemy się także w serwisie, montażu i przeglądach klimatyzacji na terenie Bierunia i pobliskich miejscowości. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty!

Klimatyzacja WASO KLIM Bieruń – serwis, montaż, przeglądy

W firmie WASO KLIM nieustannie pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniej klimatyzacji domowej lub do biura na terenie Bierunia i okolic. Wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje przekładają się także na profesjonalne doradztwo, które jest całkowicie darmowe. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, aby poznać szczegóły oferty, skorzystać z bezpłatnej wyceny płac i zapytać o radę ekspertów z branży klimatyzacji. Wspólnie stworzymy funkcjonalną przestrzeń!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Oprócz sprzedaży i doradztwa w WASO KLIM specjalizujemy się również w profesjonalnym montażu i serwisie klimatyzacji w Bieruniu oraz pobliskich miejscowościach. Grono fachowców przeprowadzi odpowiednie pomiary i pomoże w wyborze jednostki idealnie dopasowanej do specyfiki danego wnętrza, a następnie wykona instalację systemu, zachowując pełne bezpieczeństwo. W trakcie użytkowania klimatyzacji zachęcamy do regularnego korzystania z serwisu i przeglądu w celu dokładnego jej oczyszczenia oraz usunięcia ewentualnych awarii. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie