klimatyzator do biura

Klimatyzacja do biura

Zdecydowana większość Polaków spędza przynajmniej ⅓ swojego dnia w pracy. Nic więc dziwnego, że właściciele budynków biurowych chcieliby zagwarantować swoim pracownikom komfortowe warunki do wypełniania powierzonych im działań. Jeśli i Państwo poszukują rozwiązań skrojonych na miarę posiadanych przestrzeni, to w ofercie WASO KLIM znajdziecie szeroki wybór systemów, wśród których nie zabrakło klimatyzacji do biura. Dostępne jednostki są dostarczane przez cenionych na świecie i renomowanych producentów, np. LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością, energooszczędnością i niezawodnością.

Klimatyzacja do biura – konieczność czy zbędny wydatek?

Klimatyzacja w biurze jest wbrew pozorom bardzo często spotykana nie tylko w innych krajach, ale także i w Polsce. Właściciele tego typu przestrzeni mają na uwadze przede wszystkim komfort i zdrowie pracowników. Duża liczba osób przebywających w tym samym pomieszczeniu przez wiele godzin stwarza doskonałe warunki do rozprzestrzeniania się bakterii, których z łatwością można się pozbyć dzięki klimatyzacji do biura. Nowoczesne systemy dostępne w WASO KLIM filtrują powietrze nie tylko ze wspomnianych bakterii, ale także grzybów, pyłów, kurzu i ewentualnych alergenów. Dodatkowo jednostki pozwalają na utrzymanie w przestrzeni biurowej optymalnej wysokości temperatury w ciepłe dni, dlatego też zachęcamy Państwa do wyposażenia budynków w tego typu rozwiązania.

klimatyzator
klimatyzatory Fujitsu

Nowoczesne systemy klimatyzacji do biur

W WASO KLIM znajdą Państwo nowoczesną i niezawodną klimatyzację do biur, która umożliwia nie tylko zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa, ale także ma pozytywny wpływ na zwiększenie ich wydajności. Jednym z nich jest klimatyzacja kasetonowa, czyli system montowany w pomieszczeniach z sufitami podwieszanymi. Aby zagwarantować sobie jego energooszczędność i niezakłóconą awariami pracę, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa WASO KLIM i usługi montażu. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy zainstalują wybraną klimatyzację w biurze w bezpiecznych warunkach i zgodnie z potrzebami przestrzennymi budynku.