Napisz do nas

  Klimatyzacja domowa to doskonały sposób na zagwarantowanie sobie niskiej temperatury w sezonie letnim oraz dogrzanie wnętrza zimą. Doskonale sprawdzi się ona także u osób borykających się z alergiami oraz różnego rodzaju schorzeniami ze strony układu oddechowego. Firmą, która zajmuje się montażem klimatyzacji na terenie Bochni i okolic jest WASO KLIM, która na rynku działa od 2006 roku. Od momentu powstania udało nam się zamontować setki klimatyzacji do biur, serwerowni, domów prywatnych oraz obiektów takich, jak szkoły czy szpitale. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencje podczas różnego rodzaju szkoleń. Nasze klimatyzacje są zarówno tanie, jak i niezwykle efektywne. Współpracujemy ze znanymi markami takimi, jak chociażby LG czy Mitsubishi Heavy.

  Klimatyzacja WASO KLIM Bochnia – serwis, montaż, przeglądy

  Zanim zdecydują się Państwo na montaż klimatyzacji, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny uwzględniającą cenę zarówno montażu, jak i wybranego przez Państwa urządzenia. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie – czy to osobiście, podczas wizyty w Państwa domu lub biurze, czy drogą telefoniczną oraz mailową. Montaż klimatyzacji domowej odbywa się w pełni profesjonalnie, z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zakres działań firmy WASO KLIM obejmuje jednak nie tylko montaż klimatyzacji w mieszkaniu, serwerowni czy biurze. Zajmujemy się również jej serwisem. Nasi eksperci pomogą Państwu naprawić zarówno niewielką, jak i poważną usterkę. Oferujemy również regularne przeglądy klimatyzacji tak, by zapewnić efektywną pracę urządzenia przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii