Napisz do nas

Klimatyzacja to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością w Brzegu i okolicach. Znajduje ono zastosowanie między innymi w mieszkaniach, gwarantując optymalną temperaturę przez okrągły rok i przynosząc ulgę osobom borykającym się z problemami ze strony układu oddechowego oraz alergiami. Równie często można spotkać się z klimatyzacją do biura. Trudno się temu dziwić – każdy z nas ⅓ swojego życia spędza w pracy, a co za tym idzie – niezwykle kluczowe jest zagwarantowanie przez pracodawcę komfortu oraz zdrowia pracowników. Klimatyzację montuje się także w serwerowniach, które są pomieszczeniami wymagającymi specyficznych warunków zarówno jeżeli chodzi o temperaturę powietrza, jak i jego wilgotność. Z urządzeniami tego typu można się spotkać także w szpitalach, szkołach, restauracjach czy hotelach. Firmą oferującą tanią i sprawdzoną klimatyzację w Brzegu jest WASO KLIM. Nasze przedsiębiorstwo posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku i może poszczycić się gronem stałych klientów.

Klimatyzacja WASO KLIM Brzeg – serwis, montaż, przeglądy

Dostępne w naszej ofercie klimatyzacje domowe czy biurowe to produkty od renomowanych marek, które od wielu lat cieszą się uznaniem klientów z całego świata. Można zaliczyć do nich między innymi Mitsubishi Heavy oraz LG. Zatrudniamy wyłącznie rzetelnych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencje na profesjonalnych szkoleniach branżowych. Nasza działająca w Brzegu firma oferuje klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Klimatyzację dobieramy z uwzględnieniem specyfiki danego budynku oraz indywidualnych potrzeb każdego klienta. Z chęcią odpowiemy na każde Państwa pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zakres usług WASO KLIM obejmuje zarówno profesjonalny montaż klimatyzacji w Brzegu, jak i jego serwis oraz przeglądy. To gwarancja niezawodnej klimatyzacji przez długi czas. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie