Napisz do nas

Zakup klimatyzacji domowej i do biura na terenie Brzeszcz to energooszczędny i funkcjonalny sposób na podniesienie komfortu codziennego użytkowania przestrzeni. W ofercie WASO KLIM czekają na Ciebie jednostki kanałowe, kasetowe czy ścienne typu split, które sprawdzają się doskonale nie tylko w budynkach mieszkalnych i firmowych, ale także w serwerowniach, bankach, hotelach i lokalach gastronomicznych. Nowoczesne systemy wyprodukowane przez znane na całym świecie marki – LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy – pozwalają na kontrolowanie wysokości temperatury oraz wilgotności powietrza. W WASO KLIM zapewniamy także profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji na terenie Brzeszcz i pobliskich miejscowości.

Klimatyzacja WASO KLIM Brzeszcze – serwis, montaż, przeglądy

Każde pomieszczenie ma inną specyfikę, a co za tym idzie – wymaga montażu właściwego rodzaju klimatyzacji. Klientów z Brzeszcz i okolic serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa świadczonego przez doświadczonych fachowców z WASO KLIM. W jego trakcie poznacie możliwości instalacji wybranej jednostki, jej zalety i otrzymasz dokładną wycenę planowanych prac. W celu skorzystania z pomocy naszych specjalistów zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Równie ważny, co wybór odpowiedniego systemu, jest prawidłowy montaż klimatyzacji w mieszkaniu, który przeprowadzamy tanio w Brzeszczach i pobliskich miejscowościach. Specjaliści z WASO KLIM dokonują niezbędnych pomiarów, dzięki którym możemy zaproponować Ci jednostkę o odpowiednim doborze mocy i zainstalować ją we wskazanym miejscu. Zachęcamy także do regularnych przeglądów oraz serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych klimatyzacji w Brzeszczach, w dobrych cenach, dzięki którym system będzie działał niezawodnie przez wiele lat. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie