Napisz do nas

  Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Bytomiu. Jeszcze do niedawna urządzenia te nie były zbyt popularne, a spotykano je wyłączenie w lokalach usługowych. Obecnie trudno wyobrazić sobie bez nich pomieszczenia biurowe, hotele czy restauracje. Również w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach w blokach staje się to coraz częściej wybierane rozwiązanie, dostępne też pod względem finansowym. Urządzenia te zapewniają optymalny komfort cieplny, a do tego dbają o czystość i wilgotność powietrza. Jeśli poszukują Państwo firmy, która zapewnia wszechstronne usługi z zakresu klimatyzacji, nie mogli Państwo trafić lepiej – WASO KLIM chętnie nawiąże współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Montaż i przegląd klimatyzacji w Bytomiu

  Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Oferujemy nie tylko dobór i sprzedaż, ale też montaż klimatyzacji w Bytomiu. Nasi fachowcy podołają każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu – niezależnie od wielkości i przeznaczenia obiektu. Dysponujemy wysokiej jakości urządzeniami od najlepszych producentów, firm Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso i Samsung. Dobieramy konkretny model do indywidualnych potrzeb Klienta. Zachęcamy również do zaproszenia nas minimum dwa razy w roku – na wiosnę i jesień – w celu przeprowadzenia przeglądu klimatyzacji w Bytomiu, podczas którego dokładnie obejrzymy całe urządzenie, sprawdzimy szczelność połączeń i przewody klimatyzacyjne, a w miarę potrzeby zdezynfekujemy urządzenie, by powstrzymać rozwój grzybów i drobnoustrojów.

  Serwis klimatyzacji w Bytomiu od WASO KLIM

  Nasza oferta obejmuje także serwis klimatyzacji w Bytomiu. Działamy zarówno jako serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Współpracujemy z naszymi obecnymi klientami, ale podejmujemy się także serwisowania urządzeń montowanych przez inne firmy. Jesteśmy w stanie usunąć zarówno drobne, jak i poważniejsze usterki. Mamy ogromną wiedzę dotyczącą systemów klimatyzacyjnych większości producentów. Służymy pomocą w przypadku nagłej awarii – prosimy o kontakt, a wyślemy do Państwa naszą ekipę najszybciej, jak to możliwe. Warto pamiętać, że sprawna klimatyzacja nie wystarczy, aby zapewnić jak najwyższa jakość powietrza w domu. Potrzebna jest także prawidłowy system wentylacji. Jeśli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą – montujemy także wentylację w Bytomiu, dlatego zapraszamy do kontaktu.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego klimatyzacja WASO KLIM w Bytomiu?

  Poszukują Państwo sprawdzonej i taniej ekipy do montażu klimatyzacji w Bytomiu? Dobrze Państwo trafili! Dlaczego warto rozpocząć współpracę właśnie z WASO KLIM? To przede wszystkim:

  • konkurencyjna cena klimatyzacji w Bytomiu,
  • urządzenia od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • fachowa pomoc i wycena,
  • kompleksowe podejście od montażu, poprzez przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  Zachęcamy do kontaktu i poznania wszystkich korzyści płynących ze współpracy z WASO KLIM.

  FAQ

  Klimatyzacja, którą kupią Państwo w Bytomiu, ma zapewniać optymalne i komfortowe warunki we wnętrzu, obniżając temperaturę powietrza. Niektóre z nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie jednostek służą również do kontroli poziomu wilgoci, co jest przydatne w szczególności w sezonie grzewczym. Klimatyzacja dodatkowo filtruje powietrze, oczyszczając je ze szkodliwych dla zdrowia grzybów, kurzu, bakterii, pleśni czy dymu.

  Wybór odpowiedniej klimatyzacji domowej lub do biura w Bytomiu jest kluczowy. To właśnie dzięki niemu zagwarantujesz sobie właściwe warunki w pomieszczeniu. W trakcie planowania zakupu jednostki warto uwzględnić liczbę pokoi w budynku oraz zwrócić uwagę na praktyczne funkcje urządzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze systemu – zapraszamy do kontaktu.

  Wiele osób rezygnuje z montażu klimatyzacji z obawy o zdrowie. Nowoczesne urządzenia oczyszczają pomieszczenia ze szkodliwych czynników, które mogłyby mieć szczególnie negatywny wpływ na alergików, jak i na małe dzieci. Odpowiednio przeprowadzony montaż zagwarantuje Ci maksymalne bezpieczeństwo.

  Serwis klimatyzacji zarówno w Bytomiu, jak i pozostałych miastach, zalecany jest przynajmniej raz na 12 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że liczba przeglądów zwiększa się w przypadku jednostek zamontowanych w obiektach hotelowych, usługowych czy lokalach gastronomicznych.

  Serwis klimatyzacji pozwala na szybkie usunięcie usterek i zapobiega powstawaniu kolejnych awarii, które mogłyby prowadzić do całkowitego uszkodzenia urządzenia. W trakcie prac sprawdza się szczelność podzespołów, jednocześnie oczyszczając każdy z elementów. Rezygnacja z regularnego serwisowania jest nie tylko zagrożeniem dla pracy jednostki, ale także zdrowia domowników, bądź pracowników.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii