Napisz do nas

  Jeszcze nie tak dawno klimatyzacja stanowiła w Polsce prawdziwy luksus. Można się z nią było spotkać przede wszystkim w nowoczesnych biurowcach, hotelach czy restauracjach, a w prywatnych lokalach mogły sobie na nią pozwolić tylko osoby zamożne. Na szczęście czasy te są już przeszłością. Obecnie systemy klimatyzacji są dostępne w na tyle niskich cenach, że na ich zakup może zdecydować się niemal każdy. Wysokie temperatury w letnich miesiącach – nierzadko przekraczające 30 stopni Celsjusza – powodują, że klimatyzatory pojawiają się w coraz większej liczbie biur i mieszkań. Dzięki dostarczanemu przez nie chłodnemu powietrzu nie spada efektywność pracy, a wypoczynek jest prawdziwą przyjemnością.

  Montaż, serwis i przegląd klimatyzacji

  Jeśli poszukują Państwo firmy, która zapewnia wszechstronne usługi z zakresu klimatyzacji, nie mogli Państwo trafić lepiej – WASO KLIM chętnie nawiąże współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Podstawą naszej działalności jest montaż klimatyzacji. Nasi fachowcy podołają każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu – niezależnie od wielkości i przeznaczenia obiektu. Dysponujemy wysokiej jakości urządzeniami od najlepszych producentów, firm Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso i Samsung. Dobieramy konkretny model do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasza oferta obejmuje także serwis klimatyzacji. Jesteśmy w stanie usunąć zarówno drobne, jak i poważniejsze usterki. Służymy pomocą w przypadku nagłej awarii – prosimy o kontakt, a wyślemy do Państwa naszą ekipę najszybciej, jak to możliwe. Zachęcamy również do zaproszenia nas minimum dwa razy w roku – na wiosnę i jesień – w celu przeprowadzenia przeglądu klimatyzacji, podczas którego dokładnie obejrzymy całe urządzenie, sprawdzimy szczelność połączeń i przewody klimatyzacyjne, a w miarę potrzeby zdezynfekujemy urządzenie, by powstrzymać rozwój grzybów i drobnoustrojów.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług klimatyzacyjnych WASO KLIM. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o telefon lub wiadomość mailową, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  FAQ

  Klimatyzacja, którą kupią Państwo w Bytomiu, ma zapewniać optymalne i komfortowe warunki we wnętrzu, obniżając temperaturę powietrza. Niektóre z nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie jednostek służą również do kontroli poziomu wilgoci, co jest przydatne w szczególności w sezonie grzewczym. Klimatyzacja dodatkowo filtruje powietrze, oczyszczając je ze szkodliwych dla zdrowia grzybów, kurzu, bakterii, pleśni czy dymu.

  Wybór odpowiedniej klimatyzacji domowej lub do biura w Bytomiu jest kluczowy. To właśnie dzięki niemu zagwarantujesz sobie właściwe warunki w pomieszczeniu. W trakcie planowania zakupu jednostki warto uwzględnić liczbę pokoi w budynku oraz zwrócić uwagę na praktyczne funkcje urządzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze systemu – zapraszamy do kontaktu.

  Wiele osób rezygnuje z montażu klimatyzacji z obawy o zdrowie. Nowoczesne urządzenia oczyszczają pomieszczenia ze szkodliwych czynników, które mogłyby mieć szczególnie negatywny wpływ na alergików, jak i na małe dzieci. Odpowiednio przeprowadzony montaż zagwarantuje Ci maksymalne bezpieczeństwo.

  Serwis klimatyzacji zarówno w Bytomiu, jak i pozostałych miastach, zalecany jest przynajmniej raz na 12 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że liczba przeglądów zwiększa się w przypadku jednostek zamontowanych w obiektach hotelowych, usługowych czy lokalach gastronomicznych.

  Serwis klimatyzacji pozwala na szybkie usunięcie usterek i zapobiega powstawaniu kolejnych awarii, które mogłyby prowadzić do całkowitego uszkodzenia urządzenia. W trakcie prac sprawdza się szczelność podzespołów, jednocześnie oczyszczając każdy z elementów. Rezygnacja z regularnego serwisowania jest nie tylko zagrożeniem dla pracy jednostki, ale także zdrowia domowników, bądź pracowników.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii