Napisz do nas

W firmie WASO KLIM specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych i niezawodnych jednostek klimatyzacji na terenie Bytomia i pobliskich miejscowości. Nasza oferta obejmuje propozycje od znanych i cenionych na świecie marek, w tym Mitsubishi Heavy, Sinclair czy LG, z którymi nieprzerwanie współpracujemy od wielu lat. Zaufani partnerzy oferują różne rodzaje urządzeń – kanałowe, kasetowe i ścienne typu split – a zatem klimatyzacje, które sprawdzą się znakomicie w mieszkaniach, biurach oraz różnorodnych obiektach. Zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantują nieustanną wymianę i filtrację powietrza oraz utrzymanie temperatury na optymalnym poziomie. W ofercie WASO KLIM znajdziesz także serwis i montaż klimatyzacji realizowany w Bytomiu i okolicach. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Klimatyzacja WASO KLIM Bytom – serwis, montaż, przeglądy

W WASO KLIM doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest odpowiedni wybór taniej klimatyzacji domowej lub do biura. Z myślą o mieszkańcach Bytomia przygotowaliśmy możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego uzyskasz profesjonalną pomoc z zakresu dostępnych urządzeń, ich zalet i zastosowania. Na życzenie dokonujemy darmowej wyceny realizacji prac, dzięki którym poznasz koszt instalacji jeszcze przed jej rozpoczęciem. Zapraszamy do kontaktu!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Aby zagwarantować klientom zadowolenie z niezawodnego działania zakupionego urządzenia, nasz zespół zajmuje się także montażem klimatyzacji na terenie Bytomia i pobliskich miejscowości, w przystępnej dla klienta cenie. Zespół fachowców przeprowadzi pomiary i dobierze odpowiedni rodzaj jednostki, a następnie zainstaluje ją w wybranym miejscu. W trakcie korzystania z systemu należy również pamiętać o regularnych przeglądach i serwisie klimatyzacji, których nie zabrakło w naszej ofercie. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Klimatyzacja, którą kupią Państwo w Bytomiu, ma zapewniać optymalne i komfortowe warunki we wnętrzu, obniżając temperaturę powietrza. Niektóre z nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie jednostek służą również do kontroli poziomu wilgoci, co jest przydatne w szczególności w sezonie grzewczym. Klimatyzacja dodatkowo filtruje powietrze, oczyszczając je ze szkodliwych dla zdrowia grzybów, kurzu, bakterii, pleśni czy dymu.

Wybór odpowiedniej klimatyzacji domowej lub do biura w Bytomiu jest kluczowy. To właśnie dzięki niemu zagwarantujesz sobie właściwe warunki w pomieszczeniu. W trakcie planowania zakupu jednostki warto uwzględnić liczbę pokoi w budynku oraz zwrócić uwagę na praktyczne funkcje urządzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze systemu – zapraszamy do kontaktu.

Wiele osób rezygnuje z montażu klimatyzacji z obawy o zdrowie. Nowoczesne urządzenia oczyszczają pomieszczenia ze szkodliwych czynników, które mogłyby mieć szczególnie negatywny wpływ na alergików, jak i na małe dzieci. Odpowiednio przeprowadzony montaż zagwarantuje Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Serwis klimatyzacji zarówno w Bytomiu, jak i pozostałych miastach, zalecany jest przynajmniej raz na 12 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że liczba przeglądów zwiększa się w przypadku jednostek zamontowanych w obiektach hotelowych, usługowych czy lokalach gastronomicznych.

Serwis klimatyzacji pozwala na szybkie usunięcie usterek i zapobiega powstawaniu kolejnych awarii, które mogłyby prowadzić do całkowitego uszkodzenia urządzenia. W trakcie prac sprawdza się szczelność podzespołów, jednocześnie oczyszczając każdy z elementów. Rezygnacja z regularnego serwisowania jest nie tylko zagrożeniem dla pracy jednostki, ale także zdrowia domowników, bądź pracowników.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie