Napisz do nas

  Klimatyzacja dostępna w Chorzowie w konkurencyjnej cenie to najlepszy sposób na podniesienie codziennego komfortu użytkowania przestrzeni. Nowoczesne urządzenia, które wyróżniają się energooszczędnym i niezawodnym działaniem zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez światowych liderów w branży – markę LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Funkcjonalne rodzaje jednostek, obejmujące typ kanałowy, kasetowy i ścienny typu split, pozwalają na znalezienie systemu idealnie dopasowanego do specyfiki budynku mieszkalnego i biurowego oraz różnorodnych obiektów, w tym serwerowni, sklepów czy lokali gastronomicznych. W WASO KLIM zajmujemy się także montażem i serwisem klimatyzacji na terenie Chorzowa i okolic. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty!

  Klimatyzacja WASO KLIM Chorzów – serwis, montaż, przeglądy

  W WASO KLIM każdego dnia pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacji do biura, mieszkania lub obiektu w Chorzowie i pobliskich miejscowościach. Zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów oferuje bezpłatne doradztwo z zakresu rozwiązań chłodniczych, w trakcie którego przeprowadzamy również darmową wycenę zakupu i instalacji jednostki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z pomocy ekspertów WASO KLIM!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Równie ważny, co wybór odpowiedniego rodzaju jednostki, jest prawidłowy montaż klimatyzacji, jak i to, by była ona dość tania. Klientów z Chorzowa i okolic zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę, w zakres których wchodzi profesjonalna instalacja klimatyzacji w przestrzeni domowej, biurowej, czy też usługowej. Dodatkowo zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów, w trakcie których sprawdzamy szczelność podzespołów i usuwamy ewentualne usterki. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  FAQ

  Działanie klimatyzacji jest niezwykle proste. Nowoczesne urządzenia nieustannie zapewniają optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniu, chłodząc je lub ogrzewając. Dodatkowo dbają o prawidłowy poziom jego wilgotności. Co więcej, jednostki stale filtrują i wymienią jego strumień, oczyszczając go ze szkodliwych bakterii, pyłków, kurzu, pleśni czy grzybów.

  Wybór odpowiedniej klimatyzacji warto zacząć od określenia funkcji, jakie powinno spełniać urządzenie. Czy system ma wyłącznie ochładzać powietrze, czy może również je ogrzewać w sezonie jesienno-zimowym? Nie bez znaczenia jest także specyfika budynku, a w szczególności rodzaj i liczba pomieszczeń. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zakupie, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa.

  Tak, klimatyzacja jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia domowników i pracowników. Nowoczesne systemy umożliwiają oczyszczanie powietrza ze szkodliwych dla zdrowia i wywołujących reakcje alergiczne czynników, takich jak pleśń, grzyby czy kurz. Właśnie dlatego ich zakup jest polecany w szczególności do domów zamieszkiwanych przez alergików i budynków, w których panują ekstremalne warunki.

  Regularny serwis klimatyzacji w Chorzowie powinien odbywać się przynajmniej raz do roku, jednak jego częstotliwość uzależniona jest od przestrzeni, w jakiej zostało zamontowane urządzenie. W domach z powodzeniem sprawdzą się przeglądy co 6 lub 12 miesięcy, podczas gdy w obiektach należy wykonywać je częściej.

  Regularne serwisowanie jednostek klimatyzacyjnych to niedrogi sposób na przedłużenie trwałości urządzeń i zagwarantowanie im niezawodnej, nieprzerwanej pracy. W ten sposób mogą Państwo uniknąć uszkodzeń podzespołów, które mogłyby spowodować nawet konieczność wymiany całego systemu. W trakcie przeglądów każdy z elementów zostaje dokładnie sprawdzony i oczyszczony.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii