Napisz do nas

  Z roku na rok rozwiązania klimatyzacyjne cieszą się coraz większą popularnością. W łatwy i tani sposób właściciele domów jednorodzinnych i innych budynków mogą zapewnić sobie optymalne warunki pod względem wysokości temperatury czy wilgotności powietrza. W WASO KLIM specjalizujemy się w dobieraniu propozycji od renomowanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair, wśród których znalazła się klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa. Proponowane urządzenia sprawdzają się zarówno w domach, jak i biurach, serwerowniach i obiektach. Co więcej, mieszkańcy Chrzanowa i okolic mogą skorzystać z usługi montażu klimatyzacji, jej przeglądu i serwisu w atrakcyjnej cenie. Decydując się na współpracę z firmą WASO KLIM, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelność i wieloletnie doświadczenie.

  Klimatyzacja WASO KLIM Chrzanów – serwis, montaż, przeglądy

  Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji, oferując fachową pomoc. Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego dzielimy się wiedzą z zakresu klimatyzacji i pomagamy w wyborze odpowiedniego urządzenia, które sprawdzi się w posiadanym przez Państwa budynku. Dodatkowo umożliwiamy także skorzystanie z darmowej wyceny, pozwalającej na określenie kosztów realizacji zlecenia przed rozpoczęciem prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod wskazanym numerem telefonu!

  Oprócz fachowej pomocy w doborze właściwych urządzeń o odpowiedniej mocy chłodniczej firma WASO KLIM zajmuje się przeprowadzaniem montażu i instalacji wybranych systemów na terenie Chrzanowa i okolic. Prace realizujemy nie tylko w biurach, obiektach i serwerowniach, ale także w domach przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Przed przystąpieniem do montażu zawsze informujemy Państwa o tym, jakie czynności będą wykonywane, oraz ustalamy dogodny termin montażu. Co więcej, zachęcamy Państwa do regularnego korzystania z usługi przeglądu i serwisu klimatyzacji. Należy dokonywać je przynajmniej raz lub dwa razy w roku, aby sprawdzić szczelność elementów instalacji, uzupełnić czynnik chłodzący i dokonać ewentualnej konserwacji systemu klimatyzacji. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  klimatyzator

  Oferta WASO KLIM to gwarancja:

  • atrakcyjnych kosztów montażu i instalacji wybranych urządzeń klimatyzacji,
  • dostępu do szerokiej oferty systemów dedykowanych różnym budynkom,
  • bezpłatnej wyceny i profesjonalnego doradztwa,
  • realizacji usług na najwyższym poziomie – rzetelnie, terminowo i profesjonalnie,
  • starannie przeprowadzanego przeglądu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 6 opinii

  Magda

  Już w pierwszym kontakcie, podczas umawiania wizyty dostałam konkretne informacje, co dokładnie będzie robione. Panowie od montażu również wszystko mi cierpliwie tłumaczyli, a na koniec szybko poinstruowali co i jak z tym konkretnym modelem. Jestem mega zadowolona!

  Dominika

  Zdecydowałam się na usługi Waso Klim z Chrzanowa i jestem z nich niesamowicie zadowolona! Świetny kontakt i obsługa!

  Nina

  Super! Waso Klim to najlepsza firma w swojej dziedzinie!

  Mikołaj

  Zdecydowaliśmy się na firmę Waso Klim, dlatego, że poza instalacją klimatyzacji, oferują również regularny przegląd klimatyzatorów i wystawiają stosowne zaświadczenia. Zależało nam, by w naszej firmie działało bez zarzutów i tak właśnie jest. Teraz polecam ich każdemu.

  Ada

  Fantastyczna firma! Moja klimatyzacja dzięki nim działa bez zarzutu!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »