Napisz do nas

  Serdecznie witamy na stronie firmy WASO KLIM! Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu klimatyzacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz najbliższych okolicach. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia renomowanych marek, jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zamontowana przez nas klimatyzacja w mieszkaniu będzie w pełni niezawodna przez wiele lat. Zakres usług naszej firmy obejmuje również klimatyzacje do biura, serwerowni oraz obiektów, jak hotele, restauracje, szkoły czy szpitale. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi specjalistami z doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje na różnego rodzaju branżowych szkoleniach, czego potwierdzeniem są otrzymane przez nich certyfikaty.

  Klimatyzacja WASO KLIM Czechowice-Dziedzice – serwis, montaż, przeglądy

  Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną wycenę, podczas której określimy, jaki będzie łączny koszt wybranego przez nas sprzętu oraz jego montażu. Przed rozpoczęciem prac, uwzględniamy specyfikę danego budynku oraz indywidualne potrzeby klienta. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub kontaktu drogą mailową czy telefoniczną.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Nasza działająca w Czechowicach-Dziedzicach firma zajmuje się nie tylko profesjonalnym montażem klimatyzacji. Specjalizujemy się również w serwisie. Jesteśmy w stanie usunąć zarówno drobną, jak i nieco poważniejszą usterkę. Zajmujemy się także przeglądami, które gwarantują klimatyzacji domowej czy biurowej w pełni efektywną pracę przez długi czas. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez WASO KLIM usług jest grono stałych klientów, które z roku na rok stopniowo się powiększa. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii