Napisz do nas

  W ofercie firmy WASO KLIM czekają na Państwa profesjonalne i niezawodne systemy klimatyzacyjne od najpopularniejszych producentów na świecie. Jako partnerzy takich marek jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy możemy zaproponować Państwu nowoczesne urządzenia, wśród których znalazła się klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa.

  Klimatyzacja WASO KLIM Czeladź – serwis, montaż, przeglądy

  Tego typu rozwiązania dedykowane są nie tylko dużym obiektom, serwerowniom czy biurom, ale także domom, których mieszkańcy chcieliby zadbać o optymalną temperaturę i wilgotność powietrza bez względu na porę roku. Ponadto serdecznie zachęcamy klientów z Czeladzi i okolic do skorzystania z oferty montażu, serwisu i przeglądu klimatyzacji w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że jakość świadczonych przez pracowników WASO KLIM usług z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

  Pod wskazanym numerem telefonu czekają na Państwa wykwalifikowani specjaliści, przed którymi systemy klimatyzacyjne nie mają żadnych tajemnic. Dla klientów z Czeladzi i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego jeden z naszych fachowców odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze właściwej jednostki. Co więcej, zachęcamy także do skorzystania z możliwości dokonania darmowej wyceny realizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Do usłyszenia!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM to nie tylko dostęp do najlepszych systemów klimatyzacyjnych od renomowanych producentów, ale także oferta profesjonalnego montażu i serwisu posiadanych przez Państwa urządzeń. Zapraszamy! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii