Napisz do nas

  Mieszkają Państwo w Czerwionce-Leszczynach i planują Państwo montaż klimatyzacji? Świetnie Państwo trafili! Nasza firma WASO KLIM zachęca do skorzystania swoich usług. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości klimatyzację kasetową, kanałową oraz ścienną typu split. Zakres działań naszego przedsiębiorstwa jest niezwykle szeroki. Montujemy klimatyzacje w mieszkaniach, biurach, serwerowniach oraz obiektach takich, jak szpitale, szkoły czy restauracje. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Współpracujemy z renomowanymi markami takimi, jak Mitsubishi Heavy, LG oraz Sinclair, których wyroby cieszą się ogromną popularnością wśród klientów z całego świata. Gwarantujemy, że zamontowana przez nas klimatyzacja domowa czy biurowa posłuży Państwu przez wiele lat!

  Klimatyzacja WASO KLIM Czerwionka-Leszczyny – serwis, montaż, przeglądy

  Dlaczego warto już dziś zdecydować się na montaż naszej klimatyzacji w mieszkaniu? To doskonały sposób na zagwarantowanie sobie optymalnie niskiej temperatury w sezonie letnim oraz dogrzanie wnętrza w okresie jesienno-zimowym. Być może nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, lecz klimatyzacja to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z wszelkiego rodzaju dolegliwościami ze strony układu oddechowego czy alergiami.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM oferuje także wysokiej jakości klimatyzacji do biura. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest zagwarantowanie swoim pracownikom należytego komfortu pracy, jako że w biurach każdy z nas spędza około ⅓ swojego życia. Nasze klimatyzacje montujemy również w zlokalizowanych w Czerwionce-Leszczynach serwerowniach. Są to miejsca mające specyficzne wymagania, jeżeli chodzi o wilgotność oraz temperaturę powietrza. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii