Napisz do nas

Firma WASO KLIM od wielu lat zajmuje się dobieraniem jednostek klimatyzacyjnych dopasowanych do specyficznych wymogów danych pomieszczeń i budynków. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne urządzenia od światowych marek i jednocześnie naszych oficjalnych partnerów, np. LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Dostarczamy niezawodną klimatyzację ścienną typu split, kanałową i kasetową, które są przystosowane do montażu w domach, biurach, serwerowniach i różnego rodzaju obiektach, np. restauracjach czy bankach. Z myślą o klientach z Częstochowy i okolic przygotowaliśmy usługę serwisu klimatyzacji oraz jej montażu i przeglądu, które są przeprowadzane przez zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych fachowców. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty WASO KLIM!

Klimatyzacja WASO KLIM Częstochowa – serwis, montaż, przeglądy

Wybór właściwego systemu klimatyzacji umożliwia nie tylko zapewnienie pomieszczeniom optymalnej temperatury, ale także pozwala uniknąć podwyższonych rachunków za energię i awarii urządzeń. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, zachęcamy do skorzystania z usługi darmowego doradztwa prowadzonego przez specjalistów WASO KLIM. Klienci z Częstochowy i okolic mogą także zgłosić się do nas w celu dokonania bezpłatnej wyceny. W przypadku zainteresowania przygotowaną ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Sam zakup urządzenia klimatyzującego jest niewystarczający. Równie ważne, co dobranie jego mocy chłodniczej do specyfiki pomieszczenia, jest właściwie przeprowadzony montaż i instalacja systemu w domu, biurze, obiekcie czy serwerowni. Z myślą o mieszkańcach Częstochowy i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę montażu, który jest przeprowadzany przez fachowców WASO KLIM, posiadających nie tylko niezbędną wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Co więcej, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo przegląd klimatyzacji i jej serwis, w trakcie których sprawdzamy, czy elementy działają właściwie i nie są zanieczyszczone. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu urządzeń pracownicy WASO KLIM przeprowadzają ich naprawę. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przegląd klimatyzacji

Firma WASO KLIM to gwarancja:

  • atrakcyjnych cen nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych od znanych i cenionych producentów,
  • bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • fachowej pomocy i indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z naszych klientów,
  • profesjonalnej i terminowej realizacji usług,
  • montażu, przeglądu i serwisu klimatyzacji w Częstochowie i okolicach przeprowadzanych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 7 opinii

Aurelia

Klimatyzacja, którą zamontowała u mnie firma Waso Klim działa bez zarzutu. Polecam!

Karina

Bez problemu udało się umówić dogodny termin, a montaż przebiegł szybko i bezboleśnie.

Olgierd

Szybko udało się ustalić szczegóły mojego zamówienia i wybrać najlepszy dla mojego domu model klimatyzatora. Montażyści przyjechali o ustalonej godzinie i bez zbędnego przedłużania zabrali się do pracy. Wszystko działa, jak należy. Polecam!

Malwina

Korzystałam z usług firmy jakiś czas temu. Teraz ponownie się przeprowadziłam i wiedziałam do kogo zadzwonić. Znakomita jakość usług oraz montowanego sprzętu. Zdecydowanie warto!

Olgierd

W życiu nie widziałem tak szybko i sprawnie pracującej ekipy, jak ci od montażu z Waso Klim! Wszystko zamontowali, dokładnie sprawdzili i w dodatku posprzątali, a wszystko w przyjemnej atmosferze i z uśmiechem na ustach!

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»