Napisz do nas

  W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie latem bez klimatyzacji. To jeden z nieodłącznych systemów w pomieszczeniach biurowych oraz lokalach usługowych, a w ostatnim czasie również domach i mieszkaniach. WASO KLIM zajmuje się klimatyzacją w Częstochowie – od wyceny, doboru, przez montaż, serwis i regularne przeglądy. Od wielu lat zajmujemy się dobieraniem jednostek klimatyzacyjnych dopasowanych do specyficznych wymogów danych pomieszczeń i budynków. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne urządzenia od światowych marek i jednocześnie naszych oficjalnych partnerów, np. LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Dostarczamy niezawodną klimatyzację ścienną typu split, multisplit, kanałową i kasetową, które są przystosowane do montażu w domach, biurach, serwerowniach i różnego rodzaju obiektach, np. restauracjach czy bankach.

  Właściwa klimatyzacja to optymalna temperatura w pomieszczeniach, niższe rachunki za prąd i niska awaryjność urządzeń. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, zachęcamy do skorzystania z usługi darmowego doradztwa prowadzonego przez specjalistów WASO KLIM. Klienci z Częstochowy i okolic mogą także zgłosić się do nas w celu dokonania bezpłatnej wyceny. W przypadku zainteresowania przygotowaną ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z myślą o klientach z Częstochowy i okolic przygotowaliśmy usługę serwisu klimatyzacji oraz jej montażu i przeglądu, które są przeprowadzane przez zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych fachowców.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Montaż i serwis klimatyzacji w Częstochowie

  WASO KLIM oferuje również montaż klimatyzacji w Częstochowie. Zapewniamy instalację systemu w domu, biurze, obiekcie czy serwerowni. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę montażu, który jest przeprowadzany przez fachowców WASO KLIM, posiadających nie tylko niezbędną wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacyjnych w biurach oraz mieszkaniach. Wykonujemy montaż klimatyzatorów ściennych i sufitowych. Działamy na terenie całego Śląska – jeśli szukają Państwo opcji montażu klimatyzacji w Tychach, Katowicach, Sosnowcu i pobliskich miejscowościach, również zapraszamy do kontaktu.

  Co więcej, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo przegląd klimatyzacji i jej serwis, w których trakcie sprawdzamy, czy elementy działają właściwie i nie są zanieczyszczone. Podczas prac czyścimy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną, wymieniamy filtry, sprawdzamy szczelność, czynnik chłodniczy oraz wykonujemy inne prace zapewniające sprawną i długotrwałą pracę urządzenia.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przegląd klimatyzacji

  Dlaczego klima od WASO KLIM w Częstochowie?

  Szukają państwo sprawdzonej firmy do montażu klimatyzacji w biurze lub mieszkaniu w Częstochowie? Dobrze Państwo trafili! Podejmiemy się instalacji wszystkich systemów – od split i multisplit, aż po klimatyzację sufitową. Jakie są korzyści współpracy z naszą firmą? To między innymi:

  • atrakcyjna i konkurencyjna cena klimatyzacji w Częstochowie,
  • bezpłatne doradztwo i wycena,
  • sprzęt najwyższej jakości pochodzący od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • atrakcyjnych cen nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych od znanych i cenionych producentów,
  • bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • fachowej pomocy i indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z naszych klientów,
  • profesjonalnej i terminowej realizacji usług,
  • montażu, przeglądu i serwisu klimatyzacji przeprowadzanych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty WASO KLIM!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 7 opinii

  Aurelia

  Klimatyzacja, którą zamontowała u mnie firma Waso Klim działa bez zarzutu. Polecam!

  Karina

  Bez problemu udało się umówić dogodny termin, a montaż przebiegł szybko i bezboleśnie.

  Olgierd

  Szybko udało się ustalić szczegóły mojego zamówienia i wybrać najlepszy dla mojego domu model klimatyzatora. Montażyści przyjechali o ustalonej godzinie i bez zbędnego przedłużania zabrali się do pracy. Wszystko działa, jak należy. Polecam!

  Malwina

  Korzystałam z usług firmy jakiś czas temu. Teraz ponownie się przeprowadziłam i wiedziałam do kogo zadzwonić. Znakomita jakość usług oraz montowanego sprzętu. Zdecydowanie warto!

  Olgierd

  W życiu nie widziałem tak szybko i sprawnie pracującej ekipy, jak ci od montażu z Waso Klim! Wszystko zamontowali, dokładnie sprawdzili i w dodatku posprzątali, a wszystko w przyjemnej atmosferze i z uśmiechem na ustach!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »