Napisz do nas

  Możliwość ustawienia dowolnej temperatury wewnątrz budynku to ogromny komfort. Szczególnie jeśli fale upałów w Polsce są coraz dłuższe i bardziej uporczywe. Z pomocą przychodzi tutaj klimatyzacja. Dąbrowa Górnicza to jedno z miast na Śląsku, w którym świadczymy kompleksowe usługi doboru, wyceny, montażu oraz serwisu klimy. W dzisiejszych czasach urządzenie to stało się niemal standardem w budynkach usługowych oraz pomieszczeniach biurowych, a także coraz częściej mieszkaniach czy domach. Systemy klimatyzacyjne cieszą się coraz większą popularnością, którą zawdzięczają przede wszystkim gwarancji komfortu przebywających w pomieszczeniach i budynków osób oraz bezpieczeństwa znajdujących się w nich sprzętów. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo klimatyzację ścienną, kasetową i kanałową, która została wyprodukowana przez jedne z najlepszych marek w branży, np. LG, Sinclair czy też Mitsubishi Heavy.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Dąbrowa Górnicza – serwis, montaż, przeglądy

  Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno właścicieli biur, obiektów i serwerowni, jak i domów, którzy poszukują nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w przystępnej cenie. Realizujemy zlecenia bez względu na ich wielkość. Zapewniamy nie tylko dobór i sprzedaż urządzeń, ale również profesjonalny montaż klimatyzacji na terenie Dąbrowy Górniczej. Jeśli interesują Państwa szczegóły jednego z dostępnych w naszej ofercie rozwiązań lub chcieliby Państwo porozmawiać o rozwiązaniach, które firma WASO KLIM może zaproponować posiadanemu budynkowi, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa, a następnie darmowej wyceny na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Montaż klimatyzacji w Katowicach

  Serwis klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

  Nasza firma świadczy także usługi serwisu klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej. Zajmujemy się regularnymi przeglądami oraz pracami serwisowymi. Czyścimy klimatyzację, odgrzybiamy, dezynfekujemy, a także wymieniamy filtry. Podczas wizyty nasi serwisanci sprawdzą działanie sprężarki, kompresora, a także zweryfikują poziom czynnika chłodzącego, skuteczność chłodzenia oraz zbadają szczelność układu. Działamy nie tylko w Dąbrowie Górniczej, ale na terenie całego Śląska – dostarczymy klimatyzację w Katowicach, Sosnowcu, Bytomiu i innych miejscowościach.

  Klimatyzacja od WASO KLIM w Dąbrowie Górniczej

  Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy, która oferuje kompleksowe usługi związane z klimatyzacją w Dąbrowie Górniczej – zapraszamy do kontaktu. Wszelkie nasze prace wykonujemy zgodnie z przepisami BHP w dogodnym dla Państwa terminie. Współpraca z WASO KLIM to:

  • konkurencyjna cena klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej,
  • gwarancja najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów,
  • kompleksowe działanie od doboru i wyceny, przez montaż, przeglądy i serwis,
  • pomoc naszych fachowców przez całą dobę,
  • niezawodność systemu klimatyzacji przez długie lata.

  Pracownicy WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, oferując fachową i profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju i mocy chłodniczej klimatyzacji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii