Napisz do nas

  Systemy klimatyzacyjne cieszą się coraz większą popularnością, którą zawdzięczają przede wszystkim gwarancji komfortu przebywających w pomieszczeniach i budynków osób oraz bezpieczeństwa znajdujących się w nich sprzętów. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo klimatyzację ścienną, kasetową i kanałową, która została wyprodukowana przez jedne z najlepszych marek w branży, np. LG, Sinclair czy też Mitsubishi Heavy.

  Klimatyzacja WASO KLIM Dąbrowa Górnicza – serwis, montaż, przeglądy

  Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno właścicieli biur, obiektów i serwerowni, jak i domów, którzy poszukują nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w przystępnej cenie. Realizujemy zlecenia bez względu na ich wielkość. Dodatkowo zapewniamy montaż, przegląd i serwis klimatyzacji na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic przeprowadzane przez zespół profesjonalistów z firmy WASO KLIM.

  Jeśli interesują Państwa szczegóły jednego z dostępnych w naszej ofercie rozwiązań lub chcieliby Państwo porozmawiać o rozwiązaniach, które firma WASO KLIM może zaproponować posiadanemu budynkowi, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa, a następnie darmowej wyceny na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Pracownicy WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, oferując fachową i profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju i mocy chłodniczej klimatyzacji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  montaż klimatyzacji

  Z myślą o klientach z Dąbrowy Górniczej i okolic WASO KLIM przeprowadza montaż klimatyzacji oraz jej instalacje. Czynności przebiegają w zgodzie z przepisami BHP i Państwa indywidualnymi preferencjami, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu. Dodatkowo w ofercie posiadamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przegląd jednostek, dzięki którym zagwarantujecie sobie Państwo niezawodność działania i czystość systemów klimatyzacyjnych. Klimatyzacja z WASO KLIM to:

  • gwarancja najwyższej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami,
  • urządzenia dopasowane do specyfiki danego budynku i pomieszczenia,
  • konkurencyjne ceny,
  • niezawodność na długie lata.

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii