Napisz do nas

Wysokiej jakości, niezawodne jednostki klimatyzacyjne to specjalizacja naszej firmy WASO KLIM, która swoje usługi realizuje między innymi na terenie Dębicy. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo między innymi kanalizację kanałową, kasetową oraz ścienną typu split od takich renomowanych, znanych na całym świecie marek, jak Mitsubishi Heavy, Sinclair czy LG. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 2006 roku i może się poszczycić setkami udanych realizacji oraz szerokim gronem zaufanych klientów, które z miesiąca na miesiąc stopniowo się powiększa. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, rzetelnych specjalistów, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje podczas różnego rodzaju szkoleń. Potwierdzeniem tego są uzyskane przez nich certyfikaty, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Klimatyzacja WASO KLIM Dębica – serwis, montaż, przeglądy

Zakres działań firmy WASO KLIM jest niezwykle szeroki. Zajmujemy się między innymi montażem klimatyzacji domowej w Dębicy. Pierwszym etapem jest bezpłatne spotkanie, podczas którego nasi eksperci pomogą Państwu w doborze sprzętu dopasowanego zarówno do specyfiki danego budynku, jak i indywidualnych potrzeb oraz dokonają szczegółowej wyceny. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, w dowolnym momencie mogą Państwo się z nami skontaktować drogą mailową lub telefoniczną, czy odwiedzić nasze biuro.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM zajmuje się również montażem klimatyzacji do biura. Tego typu sprzęt ma zapewnić pracownikom bezpieczeństwo oraz zwiększyć wydajność ich pracy. Montujemy także klimatyzację w szkołach, szpitalach czy hotelach, a także serwerowniach. Ostatnie z wymienionych obiektów charakteryzują się specyficznymi warunkami, jeżeli chodzi o optymalną temperaturę oraz wilgotność. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie