Napisz do nas

  WASO KLIM jako firma z dwudziestoletnim doświadczeniem specjalizuje się w klimatyzacji w Gliwicach. Oferujemy systemy do biura, domów, mieszkań i obiektów przemysłowych na całym Śląsku. Zapewniamy Państwu bezpłatny dobór i wycenę, a także montaż i serwis w późniejszych etapach naszej współpracy. Proponujemy wyłącznie urządzenia cenionych producentów, takich jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Jakość i niezawodne działanie ich urządzeń zostało docenione przez klientów w kilkudziesięciu państwach. Nasz asortyment obejmuje systemy kasetowe, ścienne typu split i multisplit, kanałowe. Każde z nich wykonano z wytrzymałych materiałów i przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii. W ofercie WASO KLIM znalazł się również profesjonalny serwis i montaż klimatyzacji w Gliwicach. Działamy na terenie całego Śląska, dlatego, jeśli potrzebują Państwo klimatyzacji w Katowicach, Myślenicach, Tychach, Raciborzu i pobliskich miejscowościach – również zachęcamy do kontaktu.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Gliwice – serwis, montaż, przeglądy

  Interesuje Państwa klimatyzacja w mieszkaniu? A może szukają Państwo systemu do biura? Przygotowaliśmy usługę profesjonalnego i darmowego doradztwa, w którego trakcie odpowiednio wykwalifikowany pracownik WASO KLIM pomoże w wyborze właściwego systemu dopasowanego do specyfiki przestrzeni i przeprowadzi bezpłatną wycenę realizacji planowanych prac. W WASO KLIM zajmujemy się także montażem klimatyzacji w Gliwicach. Każdą instalację przeprowadzamy ze starannością i z dbałością o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i osób, które przebywają w danym momencie w budynku. Doświadczony zespół fachowców, po dokonaniu precyzyjnych wymiarów, umieści urządzenie w wybranym przez Ciebie miejscu. W trakcie użytkowania jednostki zachęcamy także do regularnego korzystania z usługi przeglądu klimatyzacji w Gliwicach. Nasi pracownicy wyczyszczą jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną, wykonają dezynfekcję i ogrzybienie, a także wymienią filtry. Regularne przeglądy raz na sezon są niezbędne do zachowania prawidłowej pracy urządzenia przez długie lata.

  Serwis klimatyzacji w Gliwicach

  Nasza oferta to także serwis klimatyzacji w Gliwicach. Podejmujemy się prac zarówno u klientów, u których sami przeprowadziliśmy montaż, jak i w przypadku instalacji wykonywanych przez firmy zewnętrzne. Oprócz tego oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis klimatyzacji. Każde urządzenie otrzymuje od nas książeczkę serwisową, dzięki czemu dokładnie wiedzą Państwo, jakie prace i kiedy zostały wykonane. Serwis służy przede wszystkim po to, by sprawdzić szczelność podzespołów i dokładnie je oczyścić. Bardzo często regularne serwisowanie jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego wybrać klimatyzację od WASO KLIM w Gliwicach?

  Zastanawiają się państwo, dlaczego warto rozpocząć współpracę z WASO KLIM? Gwarantujemy konkurencyjne ceny klimatyzacji w Gliwicach najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata. Oferujemy bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek, a ponadto umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem. Nasza oferta to nie tylko dobór i sprzedaż, ale także montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji w Gliwicach.

  Zapraszamy do kontaktu!

  FAQ

  Jednostki klimatyzacyjne mogą pochwalić się wieloma funkcjami. Najważniejszą z nich jest utrzymywanie temperatury powietrza na ustawionym przez użytkownika poziomie. Jest to możliwe dzięki stałemu chłodzeniu lub ogrzewaniu strumienia. Systemy dodatkowo zapewniają jego optymalną wilgotność, jednocześnie usuwając z niego szkodliwe dla zdrowia czynniki, np. grzyby, kurz, pyłki, bakterie, pleśń i dym papierosowy.

  Wybór właściwego rodzaju klimatyzacji dostępnej w Gliwicach może sprawiać kłopot dla osób, które nie mają doświadczenia w branży. Zakup odpowiedniego systemu powinien być przede wszystkim uzależniony od potrzeb użytkowników oraz liczby i rodzaju pomieszczeń w budynku. W WASO KLIM oferujemy bezpłatne doradztwo, dzięki któremu zakup niezawodnego urządzenia klimatyzacyjnego stanie się prostszy i szybszy.

  Decydując się na montaż klimatyzacji w domu lub biurze w Gliwicach, zapewniasz sobie sprawdzony i skuteczny sposób na nieustanne oczyszczanie powietrza ze szkodliwych dla zdrowia substancji, które nie tylko wywołują reakcje alergiczne, ale także mogą odbijać się negatywnie na koncentracji czy samopoczuciu użytkowników przestrzeni. Należy jednak pamiętać, że maksymalne bezpieczeństwo zapewni wyłącznie odpowiednio dobrana i zamontowana klimatyzacja.

  W przypadku klimatyzacji domowej serwis należy przeprowadzać przynajmniej raz do roku. Zachęcamy jednak do wykonywania go co 6 miesięcy. Z kolei w obiektach handlowych, usługowych czy gastronomicznych, przegląd powinien odbywać się znacznie częściej, aby zagwarantować bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i gościom.

  Serwis klimatyzacji służy przede wszystkim do sprawdzenia szczelności podzespołów i dokładnego ich oczyszczenia. W trakcie prac można także wykryć ewentualne usterki i szybko je usunąć, aby ochronić urządzenie przed całkowitym uszkodzeniem. Rezygnacja z przeglądu może skutkować awariami systemu i rozwojem szkodliwych dla zdrowia bakterii.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 8 opinii

  Justyna

  Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

  Adam

  Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

  Tomasz

  Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

  Inga

  Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

  Robert

  Wszystko super! Polecam gorąco!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »