Napisz do nas

Działającą w Gorlicach firma WASO KLIM od 2006 roku zajmuje się w montażu wysokiej jakości, profesjonalnych, trwałych klimatyzacji. Nasza oferta jest niezwykle rozbudowana i obejmuje zarówno klimatyzacje kasetowe, jak i kanałowe oraz ścienne typu split. Oficjalnymi partnerami naszej firmy są tak renomowane marki, jak między innymi LG, Mitsubishi Heavy czy Sinclair. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami dysponującymi wieloletnim doświadczeniem. Regularnie uczestniczą oni w szkoleniach branżowych, na których nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Decydując się na montaż klimatyzacji w Gorlicach z WASO KLIM mogą Państwo mieć pewność, że wybrany przez Państwa system posłuży przez wiele lat, a jego codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub do osobistej wizyty w naszym biurze.

Klimatyzacja WASO KLIM Gorlice – serwis, montaż, przeglądy

Zanim nasi eksperci przejdą do montażu klimatyzacji, wykonują oni bezpłatną wycenę uwzględniającą koszt zarówno sprzętu, jak i usługi montażu. Z chęcią pomogą oni Państwo w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego budynku. Montaż klimatyzacji w mieszkaniach w Gorlicach jest realizowany w pełni profesjonalnie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM to jednak nie tylko montaż. Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji w Gorlicach. Nasi eksperci są w stanie naprawić zarówno drobne, jak i poważne usterki. Specjalizujemy się także w przeglądach, które mają na celu zapewnić efektywną pracę klimatyzacji oraz poprawić jej drobne parametry. Specjalizujemy się w klimatyzacjach domowych, do biur, serwerowni oraz obiektów takich, jak hotele, restauracje, szkoły czy szpitale. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie