Napisz do nas

  Klimatyzacja w Imielinie, którą kupisz w atrakcyjnej cenie, to funkcjonalny i nowoczesny sposób na podwyższenie jakości powietrza w budynkach mieszkalnych i biurowych. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania zaprojektowanie z myślą nie tylko o domach i siedzibach firm, ale także serwerowniach, lokalach gastronomicznych, sklepach czy hotelach. Systemy zostały wyprodukowane przez światowych liderów w branży – marki Sinclair, LG i Mitsubishi Heavy. Nasz asortyment obejmuje najpopularniejsze rodzaje jednostek, czyli kanałowe, kasetowe i ścienne typu split, które gwarantują niezawodną pracę przez wiele lat. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy także serwis i montaż klimatyzacji w Imielinie i pobliskich miejscowościach.

  Klimatyzacja WASO KLIM Imielin – serwis, montaż, przeglądy

  W trakcie wyboru taniej klimatyzacji do mieszkania czy biura w Imielinie należy zwrócić uwagę na specyfikę pomieszczeń, ich liczbę i przewidywaną funkcjonalność samego systemu. Odpowiednio dobrane systemy nie tylko podniosą codzienny komfort, ale także zapewnią bezpieczeństwo. Właśnie dlatego w WASO KLIM oferujemy bezpłatne doradztwo z zakresu rozwiązań klimatyzacyjnych, w trakcie którego pomocy udzielają wykwalifikowani specjaliści. Zachęcamy również do skorzystania z darmowej wyceny realizacji zlecenia.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  W WASO KLIM zajmujemy się także montażem klimatyzacji na terenie Imielina i okolic. Instalację przeprowadzoną przez zespół fachowców poprzedzają precyzyjne pomiary. W trakcie prac dbamy o bezpieczeństwo i przestrzegamy zasad BHP, jednocześnie upewniając się, że jednostka została umieszczona we właściwym miejscu. W celu sprawdzenia szczelności podzespołów i usunięcia ewentualnych awarii powstałych w trakcie użytkowania systemu zachęcamy do skorzystania z serwisu klimatyzacji i jej przeglądu w Imielinie. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii