Napisz do nas

Poszukują Państwo profesjonalnej firmy w Jaśle specjalizującej się w montażu klimatyzacji? Zachęcamy do skorzystania z usług WASO KLIM! Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku od 2006 roku i ma na swoim koncie setki realizacji zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, jako że klimatyzacje nie mają przed nami żadnych tajemnic. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split takich renomowanych marek, jak chociażby Mitsubishi Heavy, Sinclair czy LG. Do każdego zgłoszenia podchodzimy w pełni indywidualnie. W razie jakichkolwiek pytań z zakresu klimatyzacji domowej lub biurowej, zachęcamy do spotkania w naszym biurze lub kontaktu drogą mailową czy telefoniczną.

Klimatyzacja WASO KLIM Jasło – serwis, montaż, przeglądy

Zakres działań naszej firmy jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji domowych, biurowych, do serwerowni oraz takich obiektów, jak szpitale, szkoły, hotele czy restauracji. Nasze działania realizujemy w Jaśle oraz najbliższych okolicach. Każdy z naszych klientów może skorzystać z bezpłatnego spotkania z naszym ekspertem, podczas którego przedstawione zostaną dostępne możliwości oraz zostanie wykonana szczegółowa wycena – sprzętu, jak i usługi montażu.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM to jednak nie tylko montaż klimatyzacji w Jaśle. Nasza firma zajmuje się także serwisem urządzeń. Zatrudnieni przez nas fachowcy są w stanie naprawić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterkę, dzięki czemu będą mogli Państwo bez obaw korzystać z zakupionego sprzętu. Dodatkowo, wykonujemy także przeglądy mające na celu zapewnić efektywną pracę klimatyzacji oraz poprawić jej drobne parametry. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług już dziś! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie