Napisz do nas

Klimatyzacja to urządzenie, które coraz częściej pojawia się w naszych domach, biurach oraz takich obiektach, jak hotele, restauracje czy szkoły. Nic w tym dziwnego – jest ona w stanie w znaczącym stopniu poprawić komfort życia, a także zapewnić pracownikom czy znajdującym się w danym miejscu sprzętowi, na przykład serwerom, należytego bezpieczeństwa funkcjonowania. W montażu klimatyzacji wysokiej jakości w Jastrzębiu-Zdroju specjalizuje się nasza firma WASO KLIM, która na rynku działa od 2006 roku. Oficjalnymi partnerami naszego przedsiębiorstwa są renomowane, znane na całym świecie marki, jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy. Współpracy wyłącznie z doświadczonymi specjalistami, którzy są w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje na branżowych szkoleniach, dzięki czemu są na bieżąco ze wszystkimi dostępnymi na rynku możliwościami.

Klimatyzacja WASO KLIM Jastrzębie-Zdrój – serwis, montaż, przeglądy

Wiele osób zastanawia się, jakie są ceny klimatyzacji w mieście, jakim jest Jastrzębie-Zdrój. Spora część z nas być może nie zdaje sobie z tego sprawy, lecz dostępne obecnie na rynku klimatyzatory zużywają aż 30% mniej energii niż oferowane jeszcze kilka lat temu urządzenia, dzięki czemu ich eksploatacja jest niedroga i w pełni efektywna.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM specjalizuje się w montażu klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju. Po umówieniu się na bezpłatne spotkanie, nasi eksperci dokonują darmowej wyceny z uwzględnieniem zarówno parametrów danego budynku, jak i indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Z chęcią odpowiedzą oni na każde Państwa pytanie. Nasza firma zajmuje się także serwisem klimatyzacji, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że nawet po pojawieniu się drobnej usterki, zakupiony przez Państwa sprzęt posłuży przez długi czas. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie