Napisz do nas

  Jednym z kluczowych obszarów naszych działań jest klimatyzacja. Jaworzno to miasto na Śląsku, w którym prężnia działamy w zakresie doboru, montażu i serwisu systemów wentylacyjnych. W WASO KLIM pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości urządzeniach, które pochodzą od renomowanych, światowych marek. Obecnie jesteśmy partnerami takich producentów jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się gwarancją niezawodności wszystkich urządzeń. Przygotowana oferta obejmuje takie jednostki jak klimatyzacja ścienna typu split, multisplit, sufitowa i kanałowa dedykowane mieszkańcom Jaworzna i okolic.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Jaworzno – montaż, przeglądy

  Proponowane rozwiązania sprawdzają się doskonale w przypadku obiektów użytkowych, biur, serwerowni, a nawet i domów, dlatego też do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Naszym klientom oferujemy bezpłatny dobór urządzeń oraz wycenę szacunkowych kosztów. Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzacji w Jaworznie. Jeden z naszych pracowników pomoże Państwu w wyborze odpowiedniej jednostki klimatyzacyjnej, opowie o jej wadach i zaletach oraz odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem systemów prowadzimy przeglądy klimatyzacji. Oferujemy czyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, dezynfekcję, odgrzybianie, wymianę filtrów i inne niezbędne prace.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Waso

  Serwis klimatyzacji w Jaworznie

  Poszukują Państwo rzetelnych i profesjonalnych serwisantów do Państwa klimatyzacji? Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak usterka klimatyzacji może negatywnie wpłynąć na samopoczucie i funkcjonowanie w pracy czy mieszkaniu. Dlatego też pracownicy WASO KLIM są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy serwis klimatyzacji w Jaworznie i pobliskich miejscowościach. Przeprowadzamy prace w gramach usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Działamy prężnie na terenie całego Śląska, dlatego, jeśli szukają państwo klimatyzacji w Katowicach, Mysłowicach, Tychach czy pobliskich miejscowościach – zachęcamy do kontaktu.

  Współpraca z WASO KLIM – dlaczego warto?

  Wszystkich klientów z Jaworzna i okolic zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzacji. Dlaczego współpraca z nami się opłaca?

  • WASO KLIM tworzy zespół profesjonalistów z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami
  • Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne systemy klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata
  • Oferujemy konkurencyjne ceny klimatyzacji w Jaworznie
  • Ustalamy dogodne terminy montażu, serwisu i przeglądu
  • Zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie realizacji
  • Oferujemy bezpłatne doradztwo i wycenę kosztów urządzeń oraz montażu
  • Jesteśmy rzetelni i terminowi

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza udostępnionego na naszej stronie internetowej.

  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii