Napisz do nas

Klimatyzacje to urządzenia, które w ostatnim czasie cieszą się większą popularnością. Można je spotkać zarówno w mieszkaniach w Kaliszu, jak i w biurach, serwerowniach, szpitalach, szkołach, hotelach czy restauracjach. Nasza firma specjalizuje się w najwyższej jakości klimatyzacjach kasetowych, kanałowych oraz ściennych typu split. W asortymencie WASO KLIM można znaleźć wyłącznie najwyższej jakości urządzenia od renomowanych marek z całego świata, jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair. Nasze klimatyzacje są zarówno tanie, jak i nowoczesne, efektywne oraz estetyczne. Zaopatrując się w nie mogą mieć Państwo pewność, że posłużą one Państwu przez wiele lat, a ich codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanej realizacji.

Klimatyzacja WASO KLIM Kalisz – serwis, montaż, przeglądy

Firma WASO KLIM działa na rynku nieprzerwanie od 2006 roku. Klienci, którzy zdecydowali się na montaż naszej klimatyzacji w Kaliszu doceniają naszą terminowość, profesjonalność oraz rzetelność. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje na różnego rodzaju branżowych szkoleniach, dzięki którym najnowsze na rynku rozwiązania nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

Osoby, które chcą zdecydować się na montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Kaliszu, mają możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia, nasi eksperci pomagają w wyborze rozwiązania dopasowanego zarówno do indywidualnych potrzeb Klienta, jak i specyfikacji danego budynku. Darmowa wycena obejmuje koszt zarówno sprzętu, jak i montażu. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne spełniają wiele funkcji. Ich głównym zadaniem jest chłodzenie powietrza i zapewnianie pomieszczeniom optymalnej temperatury. Zastosowanie rozwiązań technologicznych w jednostkach klimatyzacyjnych umożliwia także ogrzewanie powietrza i utrzymanie jego wilgotności na odpowiednim poziomie. Urządzenia dodatkowo je wymieniają, czyli wentylują, oraz filtrują, skutecznie usuwając kurz, grzyby, pleśni, bakterie, dym czy też pyłki.

Na rynku dostępne są rozmaite urządzenia klimatyzacyjne, które różnią się od siebie zarówno dostępnymi funkcjami, jak i gabarytami czy ceną. Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze klimatyzacji do biura czy domu w Kaliszu, która będzie w 100% dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Uwzględnić należy tu również ilość oraz rodzaj dostępnych pomieszczeń, a także wydajność proponowanego sprzętu i planowane miejsce jego montażu.

Jak najbardziej. Stosownie dopasowane urządzenia są w stanie niezwykle skutecznie oczyszczać pomieszczenia z kurzu, pleśni, grzybów czy bakterii, które to przyczyniać mogą się do rozwoju rozmaitych chorób. Warto tu jednak zdawać sobie sprawę z konieczności prawidłowego zamontowania takiego systemu – w przeciwnym wypadku może stanowić on niebezpieczeństwo dla zdrowia.

WASO KLIM to nie tylko montaż klimatyzacji w Kaliszu. Zakres działań naszej firmy obejmuje również serwis, który w większości przypadków powinno się wykonywać powinno raz do roku. W przypadku niektórych budynków, jak hotele czy restauracje, może zajść konieczność realizacji przeglądu 2 razy do roku.

Profesjonalnie przeprowadzony serwis klimatyzacji w mieszkaniu to gwarancja niezawodności funkcjonowania sprzętu przez wiele lat. W jego trakcie nasi eksperci z największą starannością sprawdzają zarówno działanie, jak i szczelność poszczególnych elementów instalacji, a w razie konieczności dokonują ich czyszczenia. Nigdy nie należy rezygnować z serwisu, jako że przyczynić może się to do rozwoju groźnych bakterii. Dotyczy to w szczególności osób borykających się z bakteriami i dolegliwościami ze strony układu oddechowego.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie