Napisz do nas

Nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku i oferuje klimatyzację od najlepszych światowych producentów jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy. Wieloletnie doświadczenie WASO KLIM z zakresu dostarczania najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych dla biur, mieszkań, sali konferencyjnych oraz serwerowni, pozwoli na szybką realizację zlecenia i najwyższą jakość montażu. Oferujemy urządzenia chłodnicze różnego typu – od klimatyzacji kanałowych, kasetonowych po modele typu split. Nasza usługa montażu, serwisu oraz naprawy urządzeń jest dostępna na terenie całych Katowic oraz w jego okolicach. Jesteśmy solidną firmą, która do każdego zlecenia podchodzi z rzetelnością i profesjonalizmem. Zapraszamy do zainteresowania się naszą bogatą ofertą w bardzo konkurencyjnych stawkach. Gwarantujemy Państwu, że błyskawicznie zrealizujemy każde zlecenie!

Klimatyzacja WASO KLIM Katowice – serwis, montaż, przeglądy

Dla nas nie ma trudnych zadań – nasi pracownicy przeprowadzą montaż klimatyzacji, a także profesjonalny serwis i naprawę na terenie całych Katowic. Starannie dobieramy typ urządzenia według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny WASO KLIM, która pozwoli ustalić koszty całej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z montażem, serwisem i przeglądami oferowanymi przez naszą firmę.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Firma WASO KLIM działa niezawodnie i zapewni szybką realizację każdego zlecenia na terenie całych Katowic. Zawsze działamy profesjonalnie – nasi pracownicy wysłani do montażu lub serwisu klimatyzacji są wyposażeni we wszystkie konieczne narzędzia. Każde miejsce zabezpieczamy w zgodzie z przepisami budowlanymi i BHP, a także staramy się być jak najmniej uciążliwi dla osób przebywających w budynku. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, zadania realizujemy szybko, sprawnie i bardzo dokładnie.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

montaż klimatyzacji

Dlaczego oferta od WASO KLIM jest tak dobra?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny oraz oferujemy urządzenia od najlepszych, światowych producentów.
  • Możemy pochwalić się ogromny doświadczeniem i fachową wiedzą i zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru typu klimatyzacji.
  • Trzymamy się terminów, do każdego zlecenie podchodzimy z największym porfesjonalizmem.
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, związaną z obliczeniem wszystkich kosztów jakie Państwo będą musieli ponieść.
  • Oferujemy profesjonalny montaż z udziałem najlepszych pracowników, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

FAQ

W ofercie naszej firmy znajduje się kilka różnych systemów jak kanałowe, kasetonowe oraz typu split, produkowane przez renomowanych producentów elektroniki. Rodzaj urządzenia dobieramy na podstawie informacji i wywiadu przeprowadzanym z klientem.

Proces jest bardzo szybki i bezpieczny z zachowaniem norm BHP oraz budowlanych. Wszystkie prace odbywają się bez konieczności zamykania budynku.

Oczywiście, dzięki naszemu profesjonalnemu serwisowi znacznie wzrasta okres eksploatacji klimatyzacji. Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo przy kontakcie telefonicznym lub pisząc do nas wiadomość.

Dla klimatyzacji w domu wystarczy przegląd oraz czyszczenie raz do roku – w biurach i większych obiektach musi to być kilka razy do roku.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 10 opinii

Maks

Wszystko przebiegło wzorowo. Doskonały kontakt i szybki montaż, a przy okazji genialne podejście do klienta.

Stefan

Polecam! Wszystko sprawnie, szybko i w rozsądnej cenie!

Halina

Mam wrażenie, że Waso Klim o klimatyzacji wie wszystko. A co najważniejsze, chętnie dzielą się tą wiedzą ze swoimi klientami.

Paweł

Ekipa pracuje dokładnie, czysto i szybko. W dodatku firma Waso Klim oferuje rewelacyjne ceny!

Hanna

Jestem mile zaskoczona poziomem obsługi i wykonania usługi. Widać, że firma może się poszczycić doskonałą organizacją oraz ekipą pracowników, którzy znają się na swojej pracy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę klienta, jak i montaż.

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»