Napisz do nas

  Chcieliby Państwo zamontować klimatyzację? Służymy pomocą! Lato w Polsce bywa bardzo upalne, dlatego wielu klientów decyduje się na klimatyzacja Katowice Dąbrówka Mała. Dostępne w naszej ofercie urządzenia to nowoczesny sprzęt renomowanych producentów jak LG, Samsung czy Mitsubishi. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zamontowane urządzenia będą najwyższej jakości. Wiele z nich posiada dodatkowo funkcję grzania, co świetnie sprawdzi się zimą, a także regulacji wilgotności powietrza. Oprócz tego nowoczesna klimatyzacja stanowi ukojenie dla alergików. Innowacyjne urządzenia pozwalają oczyścić powietrze, co pomaga osobom z problemami z układem oddechowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z przedstawicielami. Dzięki temu będą Państwo mogli cieszyć się czystym i schłodzonym powietrzem nawet podczas najbardziej upalnego lata!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja Katowice Dąbrówka Mała– dobór, montaż, serwis

  Dobór, montaż, serwis klimatyzacja Katowice Dąbrówka Mała to nasza specjalność! Jeśli poszukują Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zajmie się profesjonalną instalacją klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze – fachowcy z WASO KLIM są do dyspozycji! Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewni indywidualny dobór, dostosowany do potrzeb, wymagań budynku i budżetu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na sprawną obsługę wszystkich klientów, bez względu na to, czy potrzebują Państwo klimatyzacji do biura, czy mieszkania. Oferujemy optymalne rozwiązania i szybką realizację wszelkich usług. Zachęcamy do kontaktu z nami!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  Ocena:  
   z 8 opinii

  Justyna

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

  Adam

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

  Inga

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

  Tomasz

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

  Robert

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Wszystko super! Polecam gorąco!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »