Napisz do nas

  W dzisiejszych czasach klimatyzacja biurowa oraz domowa są niezbędne, aby cieszyć się komfortem termicznym w pomieszczeniu. Nasza firma WASO KLIM oferuje klimatyzacja Katowice Giszowiec i okolicach, dzięki czemu każdy z Państwa może mieć chłodny i przyjemny mikroklimat w swoim domu czy biurze. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt. Wiele z oferowanych urządzeń posiada dodatkowe funkcje, takie jak grzanie, oczyszczanie powietrza czy regulacja wilgotności. Nasz asortyment obejmuje różne typy klimatyzacji, takie jak ścienna, kanałowa czy kasetonowa, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Montujemy w obiektach, biurach czy serwerowniach. Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja Katowice Giszowiec– profesjonalne doradztwo, montaż, serwis

  Nasza firma zapewnia profesjonalne doradztwo klimatyzacja Katowice Giszowiec. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania do Państwa budynku, preferencji oraz portfela. Oprócz sprzedaży oferujemy również montaż klimatyzacji, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że instalacja została przeprowadzona profesjonalnie i fachowo. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie z najwyższej półki, oferując tym samym atrakcyjne ceny. W razie jakichkolwiek problemów zapewniamy naprawę, a także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis klimatyzacja Katowice Giszowiec. W naszej ofercie znajduje się sprzęt LG, Sinclair, Samsung czy Mitsubishi. Zapewniamy szybką realizację usług i wsparcie merytoryczne na każdym etapie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  Ocena:  
   z 8 opinii

  Justyna

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

  Adam

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

  Tomasz

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

  Inga

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

  Robert

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Wszystko super! Polecam gorąco!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »