Napisz do nas

  W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest niezbędna, aby zapewnić sobie komfort termiczny w pomieszczeniach, takich jak dom czy biuro. Nasza firma WASO KLIM oferuje klimatyzację w Katowicach i okolicy, dzięki czemu każdy z Państwa może cieszyć się chłodem i przyjemnym mikroklimatem w swoim domu czy biurze. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt renomowanych producentów. Wybór dostępnych klimatyzatorów jest bardzo szeroki – od standardowych modeli chłodzących, przez urządzenia dodatkowo ogrzewające pomieszczenie, oczyszczające powietrze czy regulujące wilgotność. Oferujemy szeroki wybór różnych typów klimatyzacji, takich jak ścienna, kanałowa czy kasetonowa, dzięki czemu wszyscy klienci znajdą rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Dostarczamy klimatyzację do biur, serwerowni, obiektów. Oferujemy profesjonalne doradztwo i szybką realizację usług.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Dobierzemy i zamontujemy klimatyzację na Murckach

  W WASO KLIM znajdą Państwo profesjonalne doradztwo w zakresie klimatyzacji. Pomagamy naszym klientom proponując optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb, preferencji i budżetu. Oprócz sprzedaży zapewniamy również montaż, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że instalacja zostanie przeprowadzona fachowo i sprawnie. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. W naszym asortymencie znajduje się klimatyzacja takich marek jak LG, Sinclair, Samsung czy Mitsubishi. Ponadto w razie jakichkolwiek problemów z klimatyzacją zapewniamy naprawę oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z usług WASO KLIM! Chętnie pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  Ocena:  
   z 8 opinii

  Justyna

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

  Adam

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

  Tomasz

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

  Inga

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

  Robert

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Wszystko super! Polecam gorąco!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »