Napisz do nas

  Nasza firma WASO KLIM działa kompleksowo, dlatego zapewniamy także profesjonalne usługi związane z klimatyzacja Katowice osiedle Wincentego Witosa. Oferujemy dobór, montaż, serwis oraz doradztwo w zakresie klimatyzacji, aby zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązanie do ich potrzeb. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu, każdy mieszkaniec tej katowickiej dzielnicy ma dostęp do profesjonalnej pomocy w zakresie klimatyzacji.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja Katowice osiedle Wincentego Witosa – doradztwo, montaż, serwis

  Nasza firma WASO KLIM oferuje szeroki zakres usług związanych z klimatyzacją w Katowicach. Zajmujemy się doradztwem, montażem i serwisem klimatyzacja osiedle Wincentego Witosa. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy tego obszaru mogą zapewnić sobie i bliskim optymalną temperaturę we wnętrzu. Dostarczamy klientom zarówno klimatyzację domową, jak i do biur oraz mieszkań w blokach. Nasze usługi obejmują także profesjonalne doradztwo naszych fachowców, dzięki czemu każdy klient dopasuje optymalne rozwiązania klimatyzacyjne do swojego budynku. WASO KLIM oferuje wysokiej jakości urządzenia, pochodzące od renomowanych producentów z całego świata. Dzięki temu nasze klimatyzatory cechują się nie tylko doskonałym działaniem, ale także trwałością i bezawaryjnością. Jeśli mieszkają Państwo w Katowicach na osiedlu Wincentego Witosa i szukają profesjonalnej pomocy z zakresu klimatyzacji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników jest do Państwa dyspozycji, by zapewnić sprawne działanie i bezawaryjne urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  Ocena:  
   z 8 opinii

  Justyna

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

  Adam

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

  Inga

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

  Tomasz

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

  Robert

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Wszystko super! Polecam gorąco!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »