Napisz do nas

  Chcieliby Państwo zamontować klimatyzacja Katowice Załęska Hałda-Brynów w swoim domu lub biurze? Firma WASO KLIM oferuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania klimatyzacyjne w Katowicach. Lato w Polsce bywa naprawdę upalne, dlatego też urządzenie to staje się coraz bardziej popularne do schłodzenia pomieszczeń. Oferujemy szeroką gamę urządzeń od renomowanych producentów, takich jak LG, Mitsubishi, Samsung i Rotenso. Większość naszych klimatyzatorów posiada dodatkowe funkcje, takie jak ogrzewanie i regulacja wilgotności powietrza. Niektóre z nich dodatkowo oczyszczają powietrze. Jest to szczególnie ważne w przypadku alergików i osób z chorobami układu oddechowego. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru klimatyzatora, który pozwoli Państwu cieszyć się czystym i odpowiednio schłodzonym powietrzem przez cały rok!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja Katowice Załęska Hałda-Brynów – doradztwo, montaż, serwis

  Poszukują Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która przeprowadzi sprawną instalację klimy w domu, mieszkaniu czy biurze? Fachowcy z WASO KLIM oferują doradztwo, montaż, serwis klimatyzacja Katowice Załęska Hałda-Brynów. Nasz zespół fachowców zapewni Państwu indywidualne doradztwo oraz dopasowanie urządzeń klimatyzacyjnych do potrzeb i oczywiście budżetu. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na sprawną obsługę wszystkich klientów, bez względu na to, czy potrzebują Państwo klimatyzacji do biura czy mieszkania. Zapewniamy optymalne rozwiązania i szybką realizację wszelkich usług. Zachęcamy do kontaktu z nami!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  Ocena:  
   z 8 opinii

  Justyna

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

  Adam

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

  Inga

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

  Tomasz

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

  Robert

  WASO KLIM

  WASO KLIM

  Wszystko super! Polecam gorąco!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »