Napisz do nas

  Witamy na stronie firmy WASO KLIM, która od 2006 roku zajmuje się montażem klimatyzacji w Kędzierzynie-Koźlu i najbliższych okolicach. Oferujemy wysokiej jakości, funkcjonalne, estetyczne urządzenia takich marek, jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair. Do wyboru mają tu Państwo między innymi klimatyzację kasetową, kanałową oraz ścienną typu split. Nasi eksperci z chęcią pomogą Państwu w wyborze rozwiązania dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Potwierdzeniem ich kompetencji są uzyskiwane przez nich w trakcie szkoleń branżowych certyfikaty, które sprawiają, że tematyka klimatyzacji nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Firma WASO KLIM posiada grono stałych, zaufanych Klientów, którzy doceniają naszą rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanej realizacji.

  Klimatyzacja WASO KLIM Kędzierzyn-Koźle – serwis, montaż, przeglądy

  Zakres działań naszej firmy obejmuje między innymi montaż klimatyzacji domowej w Kędzierzynie-Koźlu. Przed rozpoczęciem prac, każdy z klientów ma możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa oraz wyceny. Dobierając sprzęt, nasi eksperci biorą pod uwagę zarówno specyfikę danego budynku, jak i Państwa indywidualne potrzeby. Dzięki temu są w stanie zagwarantować klimatyzację szytą na miarę.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zajmujemy się również montażem klimatyzacji do biura. Umieszczony tam sprzęt ma za zadanie zapewnić pracownikom należyty komfort i bezpieczeństwo oraz zwiększyć ich wydajność. WASO KLIM specjalizuje się także w tanich klimatyzacjach do zlokalizowanych w Kędzierzynie-Koźlu serwerowni, które są miejscami wymagającymi specyficznej temperatury oraz wilgotności. Oferujemy również klimatyzację do szkół, hoteli, restauracji czy szpitali. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii