Napisz do nas

W dzisiejszych czasach coraz trudniej wyobrazić sobie życie bez klimatyzacji. Dotyczy to zarówno domów prywatnych czy mieszkań, jak i biur, serwerowni oraz obiektów, jak hotele, restauracje, szkoły czy szpitale. Nasza firma WASO KLIM specjalizuje się w najwyższej jakości klimatyzacjach w Kłodzku. Oferujemy modele ścienne typu split, kasetowe oraz kanałowe, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszymi partnerami są takie renomowane, znane na całym świecie marki, jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Jesteśmy w stanie podjąć się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej realizacji, jako że klimatyzacje nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą klimatyzacji domowych i biurowych!

Klimatyzacja WASO KLIM Kłodzko – serwis, montaż, przeglądy

Zakres działań firmy WASO KLIM jest niezwykle szeroki. Zajmujemy się między innymi montażem klimatyzacji domowej w Kłodzku. Dzięki temu rozwiązaniu są Państwo w stanie zapewnić sobie należytą temperaturę przez okrągły rok. Klimatyzacja w mieszkaniu to także świetne rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami czy dolegliwościami ze strony układu oddechowego.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Oferujemy także klimatyzację do biur w Kłodzku. Montowany tam sprzęt ma za zadanie zapewnić pracownikom komfort i bezpieczeństwo pracy, a także przyczynić się do zwiększenia ich wydajności. Nasza firma zajmuje się również montażem tanich klimatyzacji do serwerowni, gdzie wymagana jest stosowna temperatura oraz wilgotność. Oferta WASO KLIM obejmuje również serwis klimatyzacji w Kłodzku oraz jego przeglądy, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że zakupiony sprzęt posłuży przez długi czas. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie