Napisz do nas

Wysokiej jakości, niezawodne, trwałe, nowoczesne jednostki klimatyzacyjne to specjalizacja naszej firmy WASO KLIM, która od 2006 roku działa na terenie Kluczborka. Zaufały nam setki Klientów, którzy doceniają naszą rzetelność, terminowość oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Decydując się na montaż naszej klimatyzacji w mieszkaniu, mogą Państwo mieć pewność, że posłuży ona przez wiele lat, w znaczący sposób zwiększając komfort codziennego użytkowania. Dotyczy to nie tylko panującej w domu temperatury, lecz osób borykających się z różnego rodzaju alergiami czy schorzeniami ze strony układu oddechowego. Oferujemy klimatyzacje zarówno kasetowe, jak i kanałowe czy ścienne typu split. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze rozwiązania dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Klimatyzacja WASO KLIM Kluczbork – serwis, montaż, przeglądy

Nasza firma współpracuje z renomowanymi markami, jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair, których wyroby od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów z całego świata. Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na różnego rodzaju branżowych szkoleniach. Sprawia to, że każdemu z naszych Klientów jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania zgodne z aktualnymi trendami na rynku.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM zajmuje się montażem klimatyzacji w Kluczborku w domach prywatnych, ale nie tylko. Specjalizujemy się również w klimatyzacjach do biur, serwerowni oraz takich obiektów, jak szpitale, szkoły, restauracje czy hotele. Zakres naszych działań to także serwis klimatyzacji. Jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się zarówno drobnej, jak i nieco poważniejszej usterki. Wykonujemy także przeglądy, dzięki którym zakupiony przez Państwa sprzęt będzie działał w pełni efektywnie przez długi czas. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie