Napisz do nas

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości, niezawodnej, estetycznej klimatyzacji do swojego domu, mieszkania, biura, serwerowni, restauracji czy hotelu, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy WASO KLIM, która specjalizuje się w montażu klimatyzacji w Knurowie. Przedsiębiorstwo działa na rynku nieprzerwanie od 2006 roku i ma na swoim koncie setki realizacji zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji domowych czy biurowych. Oferujemy klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split takich marek, jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą Państwo mieć pewność, że zakupione klimatyzacje posłużą przez długi czas.

Klimatyzacja WASO KLIM Knurów – serwis, montaż, przeglądy

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na każde Państwa pytanie odnośnie klimatyzacji do biura czy domu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzin w naszym biurze w Knurowie. Każdy z klientów WASO KLIM ma możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Podczas takiego spotkania, nasz pracownik pomoże Państwu w doborze rozwiązania dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego budynku. Rozwieje również wszelkie wątpliwości związane z klimatyzacją domową.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zajmuje się również serwisem klimatyzacji w Knurowie. Jesteśmy w stanie naprawić zarówno drobną, jak i poważną usterkę. Zakres działań WASO KLIM obejmuje także przeglądy, które mają na celu zapewnić sprzętowi w pełni efektywną pracę przez wiele lat. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych stałych Klientów już dziś! Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii