Napisz do nas

  W WASO KLIM od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu klimatyzacji na terenie Koziegłów i pobliskich miejscowości. Nasza oferta jest dedykowana zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, którzy poszukują nowoczesnego sposobu na podniesienie jakości powietrza i komfortu użytkowania budynków mieszkalnych oraz biurowych. Aby zagwarantować Państwu trwałość i niezawodne działanie jednostek, współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i cenionymi na świecie markami, wśród których nie zabrakło Sinclair, LG i Mitsubishi Heavy. Renomowani partnerzy przygotowali dla naszych klientów energooszczędne rodzaje systemów – kasetowe, kanałowe i ścienne klimatyzacje typu split, dostępne tanio w Koziegłowach. Zachęcamy do poznania szczegółów dostępnej oferty!

  Klimatyzacja WASO KLIM Koziegłowy – serwis, montaż, przeglądy

  WASO KLIM to zespół ekspertów z branży klimatyzacji domowych i dla biura. Z myślą o mieszkańcach Koziegłów i okolic przygotowaliśmy usługę bezpłatnego doradztwa, dzięki któremu uzyskają Państwo profesjonalną pomoc specjalistów. Zaproponujemy odpowiedni rodzaj jednostki, przedstawimy jej zalety i przeprowadzimy szczegółową wycenę realizacji planowanych prac całkowicie za darmo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  W naszej ofercie znajdą Państwo montaż klimatyzacji realizowany zarówno w Koziegłowach, jak i okolicach, w okazyjnych cenach. Instalacja przeprowadzana zgodnie z zasadami BHP odbywa się w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie oraz po uprzednim dokonaniu pomiarów. nasi specjaliści zadbają o to, by prace przebiegały w maksymalnym komforcie dla pozostałych użytkowników przestrzeni. W WASO KLIM zapewniamy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis klimatyzacji – tak w mieszkaniu, jak również w biurze – jak i jej przegląd z dojazdem pod wskazany adres w Koziegłowach. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii