Napisz do nas

  Oferta WASO KLIM obejmuje wszelkiego rodzaju usługi powiązane z klimatyzacją w Krakowie. Obecnie trudno wyobrazić sobie jakikolwiek biurowiec, lokal gastronomiczny, hotel czy miejsce użyteczności publicznej bez sprawnego systemu klimatyzacyjnego. Coraz częściej klimatyzację montują sobie również klienci indywidualni. Dlatego tez w naszej ofercie znajduje się zarówno klimatyzacja domowa, jak i klimatyzacja biurowa. Jeśli chodzi o tę druga, stosowane są zazwyczaj dwa inne systemy: kanałowy i kasetonowy. Oba montowane są pod stropem. Klimatyzacja kanałowa nadaje się doskonale do obiektów o dużej powierzchni, a klimatyzacja kasetonowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w przypadku pomieszczeń o podwieszanych stropach. Choć można ją instalować także w pozostałych wnętrzach, wymaga to wykonania dodatkowej zabudowy. Klimatyzacja domowa natomiast to głównie modele ścienne typu split lub multisplit. Charakteryzują się jedną jednostką zewnętrzną oraz jedną wewnętrzną (split) lub kilkoma wewnętrznymi (multisplit) rozprowadzonymi w różnych pomieszczeniach. Oczywiście bez względu na miejsce montażu, pracujemy wyłącznie na urządzeniach najwyższej jakości takich producentów jak LG, Mitsubishi i Sinclair.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Montaż i serwis klimatyzacji w Krakowie

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi obejmujące cały zakres prac związanych z instalacją klimy – od jej doboru, aż po serwis.

  • Wykonujemy montaż klimatyzacji w Krakowie. Po skontaktowaniu się z nami oraz ustaleniu szczegółów zamówienia wysyłamy we wskazane przez Państwa miejsce naszą ekipę, która dokonuje szybkiej i fachowej instalacji całego systemu.
  • Zajmujemy się serwisem klimatyzacji w Krakowie. Jeśli zauważyli Państwo, że system chłodzi zbyt słabo lub w ogóle, prosimy o skontaktowanie się z nami. Nasz pracownik dokona oględzin poszczególnych jego komponentów, zlokalizuje usterkę, a następnie pozbędzie się jej w jak najkrótszym czasie.
  • Ponadto proponujemy przegląd klimatyzacji, który powinien być przeprowadzany przynajmniej dwa razy w roku – wiosną oraz jesienią, czyli przed oraz po sezonie. Nasi fachowcy sprawdzą system pod kątem nieszczelności oraz obejrzą filtry, skraplacz, parownik, sterowniki, połączenia układów, przewody oraz izolacje. W razie potrzeby zdezynfekują klimatyzator przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów i grzybów. Regularne przeglądy są niezwykle ważne, gdyż pomagają utrzymać klimatyzator we właściwym stanie, co pozwala pełnić mu swoją funkcję przez dłuższy czas.

  Klimatyzacja domowa w Krakowie

  Klientom indywidualnym możemy zaproponować klimatyzację domową w Krakowie. Chociaż sposób działania systemu klimatyzacji zawsze jest podobny, można zauważyć pewne różnice w zależności od miejsca jego montażu. Klimatyzacja domowa jest przeważnie montowana na ścianie. W zależności od powierzchni mieszkania może ona przybrać formę dwuczęściową, czyli split (typ ten sprawdzi się w mniejszych lokalach), jak również wieloczęściową, zwaną multi split, która składa się z jednej jednostki zewnętrznej oraz kilku jednostek wewnętrznych rozmieszczonych w poszczególnych pomieszczeniach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Korzyści oferty od WASO KLIM

  Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto współpracować z WASO KLIM i zlecić montaż klimatyzacji w Krakowie właśnie nam? Korzyści naszej oferty to:

  • fachowa pomoc doświadczonych doradców, w tym bezpłatny dobór oraz wycena,
  • konkurencyjna cena klimatyzacji w Krakowie,
  • rzetelność, terminowość, profesjonalizm,
  • urządzenia znanych i renomowanych producentów na całym świecie,
  • kompleksowe podejście od wyceny, przez montaż, aż po przeglądy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji w Krakowie.

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące sprzedaży, montażu oraz serwisowania klimatyzacji w Krakowie, chętnie pomożemy w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem formularza na stronie lub osobiście.

  FAQ

  Nowoczesne systemy klimatyzacyjne spełniają wiele funkcji. Ich głównym zadaniem jest chłodzenie powietrza i zapewnianie pomieszczeniom optymalnej temperatury. Zastosowanie rozwiązań technologicznych w jednostkach klimatyzacyjnych umożliwia także ogrzewanie powietrza i utrzymanie jego wilgotności na odpowiednim poziomie. Urządzenia dodatkowo je wymieniają, czyli wentylują, oraz filtrują, skutecznie usuwając kurz, grzyby, pleśni, bakterie, dym czy też pyłki.

  Bogaty asortyment urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na rynku może utrudniać wybór właściwego systemu. Planując instalację urządzenia warto wziąć pod uwagę ilość i rodzaj pomieszczeń, które ma obsługiwać, oraz jakie funkcje chcielibyście Państwo, aby spełniała klimatyzacja. Doradcy WASO KLIM pomagając klientom w wyborze właściwego systemu, biorą również pod uwagę jego wydajność i miejsce montażu.

  Do niedawna przyjęty pogląd, że klimatyzacja może oddziaływać negatywnie na ludzkie zdrowie, został obalony. Odpowiednio dobrane systemy oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z kurzu, bakterii, grzybów czy też pleśni, które powodują reakcje alergiczne i są mogą prowadzić do rozwoju wielu chorób. Należy jednak pamiętać, że źle dobrane lub zamontowane urządzenie może stwarzać ryzyko dla zdrowia, dlatego też zaleca się wybór profesjonalnej firmy takiej jak WASO KLIM.

  Serwis klimatyzacji zalecany jest przynajmniej raz w roku. Ilość przeglądów uzależniona jest od rodzaju budynku – w przypadku domów wystarczy zrobić to raz lub dwa w ciągu 12 miesięcy, podczas gdy systemy znajdujące się w obiektach, np. hotelach, należy serwisować częściej.

  Starannie przeprowadzony serwis jest najlepszym sposobem na uniknięcie uszkodzeń i awarii urządzeń. Fachowcy dokładnie sprawdzają działanie i szczelność każdego z podzespołów klimatyzacji i w razie potrzeby je oczyszczają. Zrezygnowanie z przeglądu i regularnego czyszczenia systemu może prowadzić do rozwoju szkodliwych dla zdrowia bakterii, w tym odpowiedzialnej za choroby płuc bakterii Legionella.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 10 opinii

  Jędrzej

  Świetny kontakt i ekspresowa realizacja zlecenia. Naprawdę rewelacja!

  Piotr

  Zamówiliśmy montaż pięciu klimatyzatorów do siedziby firmy. Bardzo szybko udało się umówić szczegóły zlecenia oraz montaż. Ekipa pracowała w pełnym skupieniu i ciszy, nie przeszkadzając pracownikom, a dodatkowo wszystko po sobie dokładnie oczyścili. Naprawdę serdecznie polecam i klientom biznesowym, i prywatnym.

  Jędrzej

  Nie znam lepszej firmy w Krakowie, zajmującej się klimatyzacjami. Waso Klim zajmują się tym tematem kompleksowo. Oferują nie tylko montaż, ale również regularny przegląd, a także serwis. Są najlepsi, a w dodatku oferują bardzo konkurencyjne ceny!

  Anna

  Wielkie brawa dla Waso Klim! Naprawdę znają się na rzeczy!

  Franciszek

  Profesjonalnie i na czas! Polecam serdecznie!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »