Napisz do nas

WASO KLIM jest działającą na rynku od 2006 roku firmą specjalizującą się w wysokiej jakości klimatyzacji w Krotoszynie. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo bogaty asortyment funkcjonalnych i estetycznych klimatyzacji kasetowych, kanałowych oraz ściennych typu split. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, jak LG, Mitsubishi Heavy czy Sinlair, dzięki czemu decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo mieć pewność, że zakupiona klimatyzacja – domowa czy do biura, posłuży przez długi czas, a jej codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. W razie jakichkolwiek pytań na temat naszego asortymentu i usług, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową albo odwiedzin w siedzibie naszej firmy w Krotoszynie.

Klimatyzacja WASO KLIM Krotoszyn – serwis, montaż, przeglądy

Firma WASO KLIM specjalizuje się w montażu klimatyzacji w Krotoszynie i najbliższych okolicach. Dotyczy to zarówno klimatyzacji domowej, jak i do biura, serwerowni czy takich obiektów, jak hotele, restauracje, szkoły czy szpitale. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i jesteśmy w stanie podjąć się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej realizacji. Każdy z Klientów ma możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa i wyceny.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM zajmuje się również serwisem klimatyzacji w Krotoszynie. Jeżeli zakupiony przez Państwa sprzęt uległ zepsuciu, zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci umówią się z Państwem na termin naprawy klimatyzacji. Są oni w stanie pozbyć się zarówno drobnych, jak i poważnych usterek. Zajmujemy się również przeglądami klimatyzacji w mieszkaniach czy biurach, co ma na celu zagwarantować im 100% efektywność. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona klientów WASO KLIM! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie