Napisz do nas

  Systemy klimatyzacyjne dostępne w ofercie WASO KLIM to gwarancja niezawodności na lata oraz odpowiedniej temperatury powietrza i jego wilgotności w danym pomieszczeniu lub budynku. Nasze energooszczędne i nowoczesne urządzenia pochodzą od światowych producentów, wśród których znalazły się takie marki jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy.

  Klimatyzacja WASO KLIM Krzeszowice – serwis, montaż, przeglądy

  Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno klientów poszukujących klimatyzacji do swoich domów w Krzeszowicach, jak i małe czy duże przedsiębiorstwa, które chciałyby wyposażyć swoje obiekty, biura i serwerownie w niezawodne systemy. Oprócz pomocy w doborze i dystrybucji instalacji oferujemy także montaż, serwis i przegląd systemów klimatyzacyjnych na terenie Krzeszowic i okolicznych miejscowości. Usługi są realizowane w dogodnym dla Państwa terminie.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Wybór właściwego systemu klimatyzacyjnego jest uzależniony od wielu czynników, które powinny zostać dokładnie przeanalizowane przez profesjonalistę. Jeśli chcą Państwo zasięgnąć opinii eksperta, to zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa dedykowanego klientom indywidualnym i biznesowym. Co więcej, w firmie WASO KLIM możecie Państwo także poznać wstępną wycenę realizacji zlecenia bez ponoszenia żadnych kosztów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  montaż klimatyzacji przez pracownika Waso Klim

  Waso Klim

  Zachęcamy do skorzystania z oferty montażu, serwisu oraz przeglądu przeprowadzanych przez fachowców WASO KLIM. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność starannej instalacji i wysokiej jakości oferowanych urządzeń.

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii