Napisz do nas

  Niezawodna, wysokiej jakości, trwała i estetyczna klimatyzacja to niezbędny element wyposażenia każdego biura, hotelu, restauracji, szkoły czy serwerowni. Z urządzeniami tego typu coraz częściej można się spotkać także w domach i mieszkaniach. To sprawdzony sposób na zapewnienie sobie optymalnej temperatury w sezonie letnim oraz dogrzanie wnętrza w sezonie jesienno-zimowym. Klimatyzacja domowa przyda się również wszystkim tym osobom, które borykają się z alergiami i różnego rodzaju dolegliwościami ze strony układu oddechowego. Nasza firma WASO KLIM specjalizuje się w montażu klimatyzacji w Łaziskach Górnych. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, znanymi na całym świecie markami, jak LG, Mitsubishi Heavy czy Sinclair. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzacje ścienne typu split, kasetowe czy kanałowe. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze rozwiązania w 100% dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

  Klimatyzacja WASO KLIM Łaziska Górne – serwis, montaż, przeglądy

  Każdy z klientów firmy WASO KLIM ma możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Wybierając klimatyzację domową uwzględniamy zarówno Państwa indywidualne potrzeby, jak i specyfikę danego budynku. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji do biur zlokalizowanych w Łaziskach Górnych. Znajdujące się tam urządzenia mają za zadanie zapewnić pracownikom należyty komfort i bezpieczeństwo oraz przyczynić się do zwiększenia ich efektywności.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM to także tanie i wysokiej jakości klimatyzację do serwerowni. To przestrzenie wymagające specyficznej temperatury oraz wilgotności. Oferujemy również klimatyzację do takich obiektów, jak szkoły, szpitale, restauracje czy hotele. Zakres naszych działań obejmuje także serwis klimatyzacji w Łaziskach Górnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi eksperci są w stanie poradzić sobie z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterką. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii