Napisz do nas

  Klimatyzacja dostępna tanio w Lędzinach i okolicach to energooszczędne jednostki, które zostały wyprodukowane przez światowych liderów w branży chłodnictwa. Mitsubishi Heavy, Sinclair i LG, jako oficjalni partnerzy WASO KLIM, przygotowali dla Ciebie rozwiązania zaprojektowane z myślą o różnych budynkach. W dostępnej ofercie nie zabrakło urządzeń kasetowych, kanałowych i ściennych typu split, które sprawdzają się znakomicie w przestrzeniach mieszkalnych i biurowych oraz we wnętrzach obiektów handlowych, hotelowych, usługowych czy gastronomicznych. Niezawodne działanie, trwałość wykorzystanych materiałów, a także niskie ceny montażu klimatyzacji w Lędzinach sprawiają, że klimatyzacja domowa i do biura będzie inwestycją na wiele lat. Mieszkańców Lędzin i pobliskich miejscowości zachęcamy także do skorzystania z serwisu i montażu jednostek.

  Klimatyzacja WASO KLIM Lędziny – serwis, montaż, przeglądy

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w WASO KLIM oferujemy bezpłatne doradztwo z zakresu klimatyzacji w mieszkaniu, biurze i innych obiektach na terenie Lędzin. Zespół odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów służy pomocą w trakcie wyboru odpowiedniego rodzaju urządzenia o mocy i funkcjach dopasowanych do specyfiki danej przestrzeni. Przeprowadzimy również darmową wycenę realizacji prac. Zapraszamy do kontaktu!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  W WASO KLIM zajmujemy się także profesjonalnym montażem i serwisem klimatyzacji w Lędzinach i pobliskich miejscowościach, w trakcie którego przeprowadzamy pracę w taki sposób, by jak najmniej przeszkadzać osobom przebywającym w budynku. Instalacja odbywa się w dogodnym dla Ciebie terminie, który ustala się telefoniczne. W trakcie korzystania z urządzeń zachęcamy do regularnego serwisu klimatyzacji, który również oferujemy na terenie Lędzin. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii