Napisz do nas

Interesuje Cię montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Libiążu? A może szukasz nowoczesnych rozwiązań do przestrzeni biurowej? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą WASO KLIM! Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom indywidualnym i biznesowym niezawodnych, energooszczędnych systemów, idealnie dopasowanych do specyfiki danego wnętrza. W dostępnym asortymencie znajdziesz urządzenia sygnowane logo takich marek jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair, wśród których nie zabrakło klimatyzacji kasetowej, kanałowej i taniej ściennej typu split. Co więcej, w Libiążu i okolicach przeprowadzamy także montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przegląd jednostek – klimatyzacji zainstalowanej w domu, przeznaczonych do biura, serwerowniach czy innych obiektach.

Klimatyzacja WASO KLIM Libiąż – serwis, montaż, przeglądy

Różnorodne rodzaje klimatyzacji dostępnych w Libiążu, w atrakcyjnych cenach sprawiają, że trudno zdecydować się na odpowiednie urządzenie? W WASO KLIM świadczymy usługę bezpłatnego doradztwa. W trakcie konsultacji z ekspertem uzyskasz niezbędną pomoc w wyborze właściwego systemu, choć nie tylko. Nasz zespół przygotuje także darmową wycenę realizacji zlecenia. W WASO KLIM zajmujemy się montażem klimatyzacji na terenie Libiąża i okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zapewniamy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń. W trakcie prac upewniamy się, że są one realizowane zgodnie z zasadami BHP i nie obniżają komfortu pozostałych osób przebywających w danym budynku. Dodatkowo przeprowadzamy regularne przeglądy systemów, które powinny odbywać się przynajmniej raz na 12 miesięcy, pozwalając tym samym na serwis obejmujący sprawdzenie szczelności podzespołów klimatyzacji zamontowanych w Libiążu i ewentualną naprawę zaistniałych awarii. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii