Napisz do nas

  Z klimatyzacjami coraz częściej można się spotkać zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i biurach, szkołach, hotelach, restauracjach, szpitalach czy serwerowniach. Nasza firma WASO KLIM specjalizuje się w montażu najwyższej jakości klimatyzacji na terenie Lublińca oraz najbliższych okolic. W naszym asortymencie znajdą Państwo klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split. Oficjalnymi partnerami naszego przedsiębiorstwa są renomowane, znane na całym świecie marki takie, jak Mitsubishi Heavy, Sinclair czy LG. Decydując się na zakup jednej z naszych klimatyzacji domowych, czy do biura, mogą mieć Państwo pewność, że posłużą one przez wiele lat, a ich codzienne użytkowanie będzie bezproblemowe. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, podczas różnego rodzaju szkoleń branżowych.

  Klimatyzacja WASO KLIM Lubliniec – serwis, montaż, przeglądy

  Każdy z klientów WASO KLIM ma możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Nasze klimatyzacje domowe w Lublińcu dopasowujemy uwzględniając zarówno specyfikę danego budynku, jak i indywidualne wymagania każdego z Klientów. Oferujemy również bezpłatną wycenę, która obejmuje koszt zarówno sprzętu, jak i montażu. Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM specjalizuje się także w klimatyzacjach do biur w Lublińcu oraz obiektów takich, jak serwerownie, szkoły, szpitale, hotele czy restauracje. Oferujemy również usługi z zakresu serwisu klimatyzacji. Jesteśmy w stanie podjąć się naprawy zarówno drobnych, jak i poważnych usterek. Zakres działań naszej firmy obejmuje także przeglądy klimatyzacji, które mają na celu zagwarantowanie ich 100% efektywności przez cały czas użytkowania. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii