Napisz do nas

Witamy na stronie naszej firmy WASO KLIM, która od 2006 roku zajmuje się montażem klimatyzacji na terenie Mielca. Zaufały nam setki klientów, doceniając naszą rzetelność, terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy w stanie podjąć się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej realizacji. Oferujemy tanie, lecz niezwykle efektywne, nowoczesne i estetyczne klimatyzacje domowe oraz biurowe renomowanych marek takich, jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy. W naszym asortymencie dostępne są klimatyzacje ścienne typu slip, kanałowe oraz kasetowe, dzięki czemu każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną albo wizyty w naszym biurze w Kaliszu.

Klimatyzacja WASO KLIM Mielec – serwis, montaż, przeglądy

Zakres działań firmy WASO KLIM obejmuje między innymi montaż klimatyzacji do biura i domu na terenie Mielca. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zajmujemy się montażem klimatyzacji w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach, serwerowniach, szkołach, szpitalach, restauracjach czy hotelach.

Zatrudniani przez nas pracownicy regularnie podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju branżowych szkoleniach, dzięki czemu najnowsze systemy klimatyzacyjne nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w Mielcu. W krótkim czasie jesteśmy w stanie pozbyć się zarówno drobnej, jak i poważnej usterki. Każdy z naszych klientów może skorzystać również z bezpłatnego doradztwa. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Główne zadanie stojące przed klimatyzacją to zapewnienie optymalnej temperatury powietrza – ochłodzenie w lecie i ogrzanie w okresie jesienno-zimowym. Nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane w tego typu urządzeniach sprawiają, że możliwe staje się także jego wentylowanie oraz filtrowanie, w konsekwencji czego usuwane są pyłki, grzyby, kurz, bakterie, pleśń oraz dym.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że samodzielny wybór klimatyzacji dla osoby, która nie specjalizuje się w tej branży może być nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą nasi eksperci od montażu klimatyzacji w Kaliszu, którzy pomogą Państwu w tym zadaniu. Uwzględnić należy tutaj zarówno indywidualne preferencje Klienta, jak i ilość oraz rodzaj dostępnych w domu czy biurze pomieszczeń. Nie bez znaczenia jest również wydajność danego modelu oraz miejsce, w którym ma on zostać zamontowany. Stosownie dopasowana klimatyzacja do biura czy domu będzie działać w sposób niezawodny przez wiele lat.

Odpowiedź brzmi – tak. Stosownie dobrana klimatyzacja jest w stanie niezwykle skutecznie oczyścić powietrze z pleśni, kurzu, bakterii oraz grzybów, które to przyczyniają się do rozwoju bakterii oraz szeregu innych przykrych dolegliwości. Decydując się na usługi naszej firmy WASO KLIM mogą Państwo mieć pewność, że urządzenie zostanie zamontowane w sposób prawidłowy, nie stwarzając ryzyka dla bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników.

Zakres działań naszej firmy WASO KLIM jest niezwykle szeroki. Obejmuje on bowiem nie tylko montaż i naprawę klimatyzacji w Mielcu, lecz również jego przegląd. W znaczącej większości przypadków usługa ta powinna być wykonywana co 12 miesięcy. W przypadku takich obiektów, jak restauracje czy hotele, może zajść konieczność serwisowania sprzętu 2 razy do roku.

Warto pamiętać o wykonywaniu regularnych przeglądów klimatyzacji. Jedynie wówczas będą mogli Państwo mieć pewność, że zakupiony sprzęt działa w pełni efektywnie i będzie w stanie posłużyć Państwu przez wiele lat, bez jakichkolwiek usterek. Jak wygląda przegląd wykonywany przez WASO KLIM? W jego trakcie nasi pracownicy sprawdzają szczelność oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów klimatyzacji, a w razie konieczności dokonują ich wyczyszczenia. Serwis to nieodłączny element użytkowania klimatyzacji, a to ze względu na fakt, iż pozwala się on uchronić przed rozwojem niezwykle szkodliwych bakterii.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie