Napisz do nas

  W ofercie firmy WASO KLIM czekają na Państwa profesjonalne rozwiązania klimatyzacyjne dedykowane domom, biurom, serwerowniom czy też różnorodnych obiektom, w tym między innymi restauracjom, hotelom i bankom. Dostępne propozycje pozwalają na zapewnienie pojedynczym pomieszczeniom lub całym budynkom odpowiedniej, wybranej przez Państwa wysokości temperatury oraz stałej cyrkulacji powietrza i jego wilgotności.

  Klimatyzacja WASO KLIM Mikołów – serwis, montaż, przeglądy

  Klientom z Mikołowa i okolic możemy zaproponować klimatyzację ścienną typu split, kasetową i kanałową wyprodukowane przez znanych i cenionych wśród profesjonalnych producentów z całego świata, w tym LG Sinclair czy Mitsubishi. WASO KLIM to również miejsce, do którego możecie Państwo zgłosić się w przypadku chęci zlecenia montażu, przeglądu lub serwisu zakupionego systemu klimatyzacyjnego w Mikołowie.

  Firma WASO KLIM zajmuje się realizacją zleceń zarówno indywidualnych, jak i firmowych, i takich właśnie klientów z Mikołowa serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Zapraszamy również do skorzystania z oferty darmowego doradztwa prowadzonego przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz bezpłatnej wyceny, dzięki której będą mogli Państwo poznać proponowane koszty instalacji wybranego systemu klimatyzacyjnego.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Decydując się na skorzystanie z oferty WASO KLIM, mają Państwo pewność, że zyskujecie fachową obsługę i doradztwo oraz profesjonalny, przeprowadzany w bezpieczeństwie montaż i serwis klimatyzacji w Mikołowie. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii