Napisz do nas

W ofercie firmy WASO KLIM czekają na Państwa profesjonalne rozwiązania klimatyzacyjne dedykowane domom, biurom, serwerowniom czy też różnorodnych obiektom, w tym między innymi restauracjom, hotelom i bankom. Dostępne propozycje pozwalają na zapewnienie pojedynczym pomieszczeniom lub całym budynkom odpowiedniej, wybranej przez Państwa wysokości temperatury oraz stałej cyrkulacji powietrza i jego wilgotności.

Klimatyzacja WASO KLIM Mikołów – serwis, montaż, przeglądy

Klientom z Mikołowa i okolic możemy zaproponować klimatyzację ścienną typu split, kasetową i kanałową wyprodukowane przez znanych i cenionych wśród profesjonalnych producentów z całego świata, w tym LG Sinclair czy Mitsubishi. WASO KLIM to również miejsce, do którego możecie Państwo zgłosić się w przypadku chęci zlecenia montażu, przeglądu lub serwisu zakupionego systemu klimatyzacyjnego w Mikołowie.

Firma WASO KLIM zajmuje się realizacją zleceń zarówno indywidualnych, jak i firmowych, i takich właśnie klientów z Mikołowa serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Zapraszamy również do skorzystania z oferty darmowego doradztwa prowadzonego przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz bezpłatnej wyceny, dzięki której będą mogli Państwo poznać proponowane koszty instalacji wybranego systemu klimatyzacyjnego.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Decydując się na skorzystanie z oferty WASO KLIM, mają Państwo pewność, że zyskujecie fachową obsługę i doradztwo oraz profesjonalny, przeprowadzany w bezpieczeństwie montaż i serwis klimatyzacji w Mikołowie. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii