Napisz do nas

  W ofercie firmy WASO KLIM czekają na Państwa profesjonalne systemy klimatyzacyjne dedykowane domom, biurom, serwerowniom czy też różnorodnych obiektom, w tym między innymi restauracjom, hotelom i bankom. Naszym klientom oferujemy klimatyzację w Mikołowie i okolicznych miejscowościach. Wszystkie urządzenia w naszej firmie pochodzą od znanych i renomowanych marek z całego świata. Dostępne propozycje pozwalają na zapewnienie pojedynczym pomieszczeniom lub całym budynkom odpowiedniej, wybranej przez Państwa wysokości temperatury oraz stałej cyrkulacji powietrza i jego wilgotności. Klimatyzacja od WASO KLIM to doskonały wybór na długie lata!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Mikołów – montaż i przeglądy

  Klientom z Mikołowa i okolic możemy zaproponować klimatyzację ścienną typu split, kasetową i kanałową wyprodukowane przez znanych i cenionych wśród profesjonalnych producentów z całego świata, w tym LG Sinclair czy Mitsubishi. WASO KLIM to również miejsce, do którego możecie Państwo zgłosić się w przypadku chęci zlecenia montażu, przeglądu lub serwisu zakupionego systemu klimatyzacyjnego w Mikołowie. Zapraszamy również do skorzystania z oferty darmowego doradztwa prowadzonego przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz bezpłatnej wyceny, dzięki której będą mogli Państwo poznać proponowane koszty instalacji wybranego systemu klimatyzacyjnego. Decydując się na skorzystanie z oferty WASO KLIM, mają Państwo pewność, że zyskujecie fachową obsługę i doradztwo oraz profesjonalny, przeprowadzany w bezpieczeństwie montaż i serwis klimatyzacji w Mikołowie.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Serwis klimatyzacji w Mikołowie

  Naszym klientom oferujemy również serwis klimatyzacji w Mikołowie. Zapewniamy zarówno pomoc gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Firma WASO KLIM zajmuje się realizacją zleceń zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Regularne prace serwisowe bardzo często są podstawą do rozpatrzenia gwarancji producenta, dlatego warto zlecać je przynajmniej raz na sezon. Oferujemy wsparcie techniczne naszych doradców, monterów i serwisantów na teranie całego śląska, dlatego zapraszamy również klientów zainteresowanych klimatyzacją w Katowicach i innych pobliskich miejscowości.

  Co mogą Państwo zyskać, współpracując z naszą firmą? Przede wszystkim konkurencyjne ceny klimatyzacji w Mikołowie. Oprócz tego gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości renomowanych producentów. Znajdą u nas Państwo również bezpłatną wycenę oraz dobór urządzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii