montaż klimatyzacji przez pracownika Waso Klim

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez klimatyzacji tak w biurze, jak i w mieszkaniu. W WASO KLIM oferujemy montaż klimatyzacji na Śląsku już od blisko dwudziestu lat. Nasza marka to gwarancja poprawnie wykonanej instalacji oraz sprawnej klimatyzacji zapewniającej oczekiwaną temperaturę w pomieszczeniu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi montażu klimatyzacji. Zatrudniamy profesjonalnych i wyszkolonych pracowników, którzy zrealizują zlecenie z najwyższą starannością. Dzięki czemu efekt założenia systemu klimatyzacji w biurze, domu lub dowolnym obiekcie będzie nie tylko bardzo estetyczny, ale także starannie wykonany. Od teraz będą mogli się Państwo cieszyć dobrze działającym systemem klimatyzacyjnym w każdym pomieszczeniu, który będzie spełniał swoje wyznaczone zadanie.

Pracujemy na sprawdzonych produktach takich marek jak LG, Mitsubishi, Sinclair. Mamy za sobą szereg realizacji od budynków biurowych, przez sklepy, zakłady przemysłowe czy miejsca użyteczności publicznej. Zajmowaliśmy się montażem klimatyzatorów w budynkach mieszkalnych, ale tez szpitalach, siłowniach, w elektrowniach. Mamy za sobą takie realizacje jak wentylacja hybrydowa czy równoczesne planowanie wentylacji i klimatyzacji. Nasze portfolio jest bardzo bogate, a stale je poszerzamy o nowe wyzwania.

Jakie urządzenia klimatyzacyjne montujemy?

Bogata oferta WASO KLIM, wyróżniająca się najnowszymi technologiami oraz mnogością producentów, pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do typu obiektu i pomieszczenia, w którym ma zostać zamontowane. W naszej ofercie mamy klimatyzację do mieszkania, biura, obiektów usługowych czy serwerowni. U naszych klientów instalujemy:

  • klimatyzacja typu split – posiada jedną jednostkę zewnętrzną i jedną wewnętrzną, idealna do mieszkań i małych pomieszczeń,
  • klimatyzacja typu multisplit – posiada jedną jednostkę zewnętrzną i kilka wewnętrznych, dobry wybór w przypadku montażu klimatyzacji w kilku mniejszych pomieszczeniach, np. w całym domu,
  • klimatyzacja kanałowa – montowana pod stropem w zabudowie, idealne do dużych lokali usługowych i budynków biurowych,
  • klimatyzacja kasetonowa – inaczej nazywana podsufitową z racji montażu w sufitach podwieszanych, które są niezbędne do jej instalacji; idealna do dużych lokali i pomieszczeń biurowych.

Dokonujemy również profesjonalnej wyceny oraz udzielamy odpowiedzi na każde zadane pytanie telefonicznie, mailowo czy też podczas wizyty w naszym biurze. W razie potrzeby jesteśmy w stanie doradzić i udzielić wszystkich potrzebnych informacji na temat wybranych przez Państwa rozwiązań. Jest to bardzo szybki i bezproblemowy proces, który przygotuje obiekt do kolejnego etapu, jaki jest montaż urządzenia.

klimatyzator
uruchamianie klimatyzacji w domu

Jak wygląda montaż klimatyzacji?

W ofercie WASO KLIM jest profesjonalna instalacja klimatyzacji w każdym budynku. Jesteśmy w stanie zaplanować całą instalację na etapie projektu lub zaproponować gotowe rozwiązania w późniejszych etapach użytkowania obiektu. Każdy z pracowników posiada wszystkie konieczne zezwolenia i szkolenia oraz wymaganą wiedzę, dzięki czemu cała usługa jest wykonywana fachowo oraz bardzo starannie. Nasi monterzy mają wszystkie wymagane narzędzia i urządzenia diagnostyczne, wraz z wymaganymi certyfikatami. Cała usługa przebiega szybko i sprawnie, a po jej wykonaniu będą mogli Państwo cieszyć się nowym oraz sprawnie działającym systemem klimatyzacji.